لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت آموزشی در کرج


امروزه برای آن که بتوانید خدماتی خاص ارائه دهید و بعضی از کارها را انجام دهید بایستی اعتبار حقوقی دربر داشته باشید. فعالیت های آموزشی نمونه ای از این فعالیت ها می باشد. به طور واقعی  با رقابت کردن و وارد شدن طرح ها و فن آوری های نوین آموزشی این اجازه به افراد حقیقی اعطا نمی شود تا بتوانند مطابق با شخصیت حقوقی بمانند و ناگزیر از عرصه ی رقابت خارج خواهند شد.

ثبت شرکت آموزشی در کرج

به منظور این که در چهارچوب شخصیت حقوقی فعالیت آموزشی انجام دهید بایستی جهت ثبت غیر تجاری مبادرت نمایید.

از جمله مباحثی که به ارائه خدمات صنعتی و تولیدی نمی پردازد و در دایره ی تجاری قرار نمی گیرد حوزه ی آموزشی می باشد به همین علت بایستی اداره ی غیرتجاری ثبت گردد.

اداره های غیر تجاری به دو صورت  انتفاعی و غیر انتفاعی می باشند .آن دسته از  اداره هایی که برای موسسین خود منفعت های  مالی و ریالی را به ارمغان نمی آورند را موسسه غیر تجاری غیر انتفاعی می گویند و اداره هایی  که برای موسسین خود منفعت های مالی و ریالی را به ارمغان می آورند را موسسه غیر تجاری انتفاعی می گویند. به عنوان مثال انواع و اقسام موسسات اموزشی، آموزشکده های زبان خارجی، مدارس غیر انتفاعی، کانون های اموزشی و ...

دربرداشتن سابقه ی کاری که با فعالیت مرتبط باشد برای ثبت موسسه آموزشی اهمیت به سزایی دارد. شما بایستی  به عنوان موسس یک اموزشگاه حداقل سه سال در یک موسسه اموزشی مشغول به  تدریس بوده باشید و دارای سابقه کار مرتبط  باشید و بتوانید  آن را تسلیم کنید. شایان ذکر است که یکی از موسسین حداقل بایستی دارای مدرک تحصیلی  بشد که با موضوع آموزشگاه مرتبط باشد و یا  داشتن سابقه در  آن قادر باشد این  کاستی وکسری را برای او جبران کند.

برای آن که موسسات آموزشی ثبت گردند  دریافت نمودن  جواز از مراجع ذی صلاح  موضوع و مبحثی مهم می باشد.

اگر در امر ثبت شرکت در کرج دچار مشکل شده اید هم اکنون می توانید با مشاوران متخصصان کادر حرفه ای و با تجربه وکیل ثبت شرکتها تماس حاصل نمایید.

به عنوان مثال جهت تاسیس مدرسه ی غیر انتفاعی اموزش و پرورش بایستی مجوز را  صادر نماید ، برای اموزشگاه هنر بایستی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وبرای موسسات آموزش فناوری و اطلاعات و کامپیوتر  بایستی از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات جواز دریافت کنند. از این جهت شناخت دریافت مجوز مربوطه از مرجع صلاحیتدار  اهمیت زیادی دارد.

هر شحصی قادر و این توانایی را دارا  نمی باشد تا  موسسه ی اموزشی را به ثبت برساند. موسسات اموزشی بایستی  به وسیله ی اشخاصی که  حداقل مدرک کارشناسی  دارند به ثبت برسند. این اشخاص  بایستی دربردارنده ی حداقل سه سال سابقه در زمینه ی مربوطه باشند وهم چنین نبایستی دارای هیچ گونه محکومیت کیفری و نظامی باشند.

اداره های اموزشی  قادر می باشند تا به صورت یک منظوره عمل کنند به عنوان مثال یک موسسه اموزشی تنها هدف آموزش خود را متمرکز بر موضوع حسابداری و مالی متمرکز می کند و به موضوعات  علمی دیگر عنایتی ندارد و یا اداره ی آموزش زبان خارجی تنها بر مبحث آموزش زبان انگلیسی تمرکز می نماید.

شایان ذکر است که بعضی از آموزشگاه ها منحصرا به یک مبحث و موضوعی توجهی نمی کنند. این آموزشگاه ها با  استفاده  نمودن  از استادهای مختلف در زمینه ها و رشته های گوناگونی  درس می دهند ، به مبحث های  علمی و تحقیقاتی وارد می شود، به مشاوره تخصصی مبادرت  می نمایند ، در حوزه های عملی و تئوری با یک دیگر مشغول به فعالیت می باشندو... این آموزشگاه ها را به اصطلاح آموزشگاه های علمی جامع می گویند که تنها در زمینه های پایه وارد نمی شوند بلکه در زمینه های تخصصی هم وارد می شوند و با ارائه نمودن طرح ها و برگزاری کلاس در حقیقت کلیه ی خدمات آموزشی را عرضه می نمایند.

درصورتی که یک آموزشگاه تخصصی موجود باشد و شما تمایل داشته باشید موسسه اموزشی تخصصی ثبت نمایید تنها کافی است که از یک مرجع صلاحیتدار مجوزی را  اخذ کنید اما اداره های چند منظوره آموزشی بایستی  از اداره ها و موسسه های صلاحیت دار مختلف  جوازهای لازم را اخذ نمایند و در اساسنامه بایستی به طور دقیق زمینه هایی را که در آن مجوز را اخذ نموده اند وارد کنند و معین نمایند.

به همین دلیل تهیه و تنظیم و تدوین  یک اساسنامه ی  موسسه اموزشی ممکن است بسیار پیچیده  و منحرف  کننده باشد. شما هم می توانید به منظور ثبت اداره ی آموزشی خود مبادرت نمایید ولی از آن جایی که این کار دارای  پیچیدگی های بسیار زیادی می باشد توصیه می شود که این کار به وسیله ی خودتان صورت نگیرد. در رابطه با این مبحث شما می توانید کلیه ی مراحل ثبت شرکت آموزشی را به اداره ی ثبت شرکت وکیل ثبت شرکتها بسپارید.

به خاطر داشته  باشید که  اداره های اموزشی به منظور  اخذ مجوز بایستی مراحلی طولانی را سپری کنند،مبادرت به تقاضای مجوز بایستی از استان خودتان و به وسیله ی اداره های کل باشد. این امکان وجود دارد که گهگاهی اخذ مجوز ساده شما را ناامید نماید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت آموزشی در کرج

  1. تقاضانامه ثبت موسسه از ثبت شرکت ها اخذ و کلمل شود و به وسیله ی شرکا به امضا برسد.
  2. در صورت لزوم رونوشت مجوز در خصوص موضوع موسسه ارائه گردد.
  3. نام شرکت باید براساس تعیین نام شرکت های تجاری مشخص شود.
  4. رونوشت شناسنامه شرکا و رونوشت پایان خدمت آن ها در صورت لزوم ارائه گردد.
  5. حداقل در دو رونوشت صورتجلسه مجمع عمومی موسسین ارائه گردد.
  6. اساسنامه باید حداقل در دو رونوشت تنظیم شود و ذیل همه ی صفحات آن به وسیله ی شرکا امضا شود.

مراحل ثبت شرکت آموزشی در کرج

برای ثبت شرکت آموزشی در کرج نخست باید شرکت به صورت اینترنتی از طریق کارشناسان وکیل ثبت شرکتها ثبت شود،بعد از تایید نهایی ثبت شرکت باید برای شرکت اسمی را انتخاب کنید پس از آن باید همه صفحات آن به وسیله  اعضای هیات مدیره و سهامداران امضا شود.

بعد از آن باید مدارک به اداره ثبت شرکت ها  از طریق پست ارسال شود و بارکد پستی در سامانه اداره ثبت شرکت ها قید گردد.بعد از آن مدارک به وسیله ی کارشناسان اداره ثبت شرکت ها تایید می شود و آگهی تاسیس صادر می شود.بعد از آن باید وکل به اداره ثبت شرکت ها مراجعه کند و پرونده ثبتی را به همراه آگهی تاسیس دارای شماره ثبت و شناسه ملی دریافت کند و شرکت ثبت شده محسوب می شود.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت مواجه شدن با هر سوال و موردی می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید و از تجربیات آن ها بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تفاوت اساسنامه و شرکتنامه

اسناسنامه نوعی از اسناد مهم شرکت محسوب می شود اساسنامه برای شرکتهای سهامی می باشد ولی شرکتنامه برای کلیه ی شرکت ها الزامی نمی باشد در حقیقت شرکت نامه تنها به شرکت هایی از قبیل شرکت با مسئولیت محدود ، تضامنی ، نسبی تعلق دارد

قوانین انتخاب نام شرکت در کرج

انتخاب نمودن اسم شرکت در کرج نیازمند رعایت بعضی اصول است که در این مقاله سعی شده است تا جای ممکن به این موارد اشاره نمود. اسم شرکت می بایست از سه سیلاب تشکیل شده باشد. در این مقاله قوانین انتخاب نام شرکت در کرج را می توانید مطالعه نمایید.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

شرکت سهامی خاص متشکل از 3 نفر سهامدار می باشد که مؤسس آن می تواند حقیقی یا حقوقی باشد. اعضای هیئت مدیره فقط باید از میان سهامداران انتخاب شود

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت با مسئولیت محدود از جمله شرکتهایی می باشد که به منظور انجام فعالیتهای تجاری میان دو یا چند نفر شکل می گیرد.

تعریف پیمانکار در کرج

مطابق ماده 7 قانون شرایط عمومی پیمانکار، باید گفت که پیمانکار شخص حقوقی یا حقیقی می باشد که طرف دیگر امضاء کننده ی پیمان است و اجرای موضوع پیمان را با توجه به اسناد و مدارک پیمان بر عهده گرفته است.

ثبت شرکت معماری در کرج

مواردی که معماری در کرج انجام می دهد طراحی کردن ساختمانها و فضاهای شهری و بیرونی ، ساختن بناهای قدیمی و بازسازی آنها می باشد

مزایای ثبت شرکت در کرج

اشخاصی که در کرج شرکت خود را به ثبت می رسانند شامل مزایایی می شوند.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

ثبت شرکت تضامنی در کرج

برای تشکیل و ثبت شرکت تضامنی در کرج بایستی مواردی به شرح ذیل انجام گردد برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت ساختمانی در کرج

در این مقاله درباره ثبت شرکت ساختمانی در کرج مطالبی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

وظایف مجمع عمومی عادی چیست؟

در این مقاله به وظایف مجمع عمومی عادی پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟