لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت در ساری


در این مقاله می خواهیم درباره ثبت شرکت در ساری مطالبی را ارائه نماییم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

ثبت شرکت در ساری

آیا شما هم دغدغه ثبت شرکت در ساری را دارید اما نمیدانید از کجا باید شروع کنید؟ در این مقاله مطالعه خواهید کرد چرا باید ثبت شرکت داشته باشید، برای ثبت شرکت باید چه مدارکی ارائه دهید و یا اینکه چه مراحلی را باید طی کنید تا یک شرکت به ثبت برسد، این مقاله به شما خواهد گفت چگونه می توانید ثبت شرکت درست با اصول و قواعد حقوقی داشته باشید، ثبت شرکت ساری کار چندان پیچیده ای نیست، اما ثبت شرکتی که سالهای سال قرار است با آن فعالیت کنید کار پیچیده ای است و باید قبل از هر چیز با قواعد ثبتی شرکت ها آشنایی پیدا کنید، پس اگر می خواهید چنین شرکتی ثبت کنید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

مزایای ثبت شرکت در ساری

شاید این مبحث بتواند به شما کمک کند تا ببینید تا چه حد ثبت شرکت در ساری می تواند برای پیشرفت فعالیت شما موثر باشد، با ثبت شرکت فعالیت کاری شما زیر نظر سازمانی است که خود یک شخصیت حقوقی مستقل معرفی می گردد، شرکت ها بعد از ثبت قابل استعلام هستند به واسطه شماره ثبت و شناسه ملی که اداره ثبت شرکت ها برای آنها تعریف نموده است که این امر موجب اعتماد هر چه بیشتر افراد و اشخاص به این شرکت ها می شود. با ثبت شرکت شما می توانید در انواع مناقصات و مزایداتی شرکت کنید و از این طریق پروژه های خوبی دریافت کنید، یکی دیگر از فواید ثبت شرکت استفاده از تسهیلات بانکی می باشد.  

مراحل ثبت شرکت در ساری

ثبت سامانه ای: قبل از اینکه به سامانه ثبت شرکت ها وارد شوید، باید 5 اسم 4 سیلاب برای شرکت انتخاب کنید، نوع شرکتی که می خواهید به ثبت برسانید را تعیین کنید، مدارک شناسایی شرکاء را تهیه نمایید، اوراق ثبت شرکت و... را مشخص کنید در این سامانه که وارد شدید بر روی تأسیس شرکت کلیک کنید و ابتدا اطلاعات حوضه ثبتی و سپس اطلاعات مربوط به شرکت، اسامی انتخابی شرکت، مشخصات فردی شرکاء و آدرس و کد پستی هر یک و آدرس و کد پستی شرکت و سایر اطلاعاتی که در بالا از قبل تهیه نموده اید را در این سامانه وارد نمایید، که با کلیک بر روی ثبت نهایی طی دو الی سه روز یکی از اسامی پیشنهادی پذیرفته و یا هر 5 اسم رد می شود که در این صورت باید مجدد اقدام به ثبت اسامی جدید شرکت کنید.

تنظیم اوراق: با تعیین اسم شرکت اوراق ثبتی شرکت تکمیل و هر کدام در دو نسخه چاپ می گردد و شرکاء شرکت زیر تمام برگه های اوراق را امضاء می کنند.

ارسال مدارک: تمامی مدارک و اوراق باید به آدرس ثبت شرکت های حوضه ثبتی شرکت پست گردد.  

دریافت آگهی تأسیس: طی یک هفته در صورت تکمیل بودن مدارکی که به اداره ثبت شرکت ها پست کرده اید آگهی تأسیس شرکت شما صادر می شود که نماینده قانونی شرکت با مراجعه به اداره ثبت شرکت ها می تواند آن را دریافت کند.

پرداخت روزنامه: بعد از دریافت آگهی تأسیس شرکت شماره مکانیزه ای بر روی آن درج است باید روزنامه رسمی و کثیرالانتشار از طریق سامانه روزنامه رسمی و سامانه روزنامه کثیرالانتشار پرداخت نماید و ظرف مدت معینی روزنامه های تأسیس برایتان ارسال می شود.

چه شرکتهایی را می توان  در ساری به ثبت رساند؟

 • ثبت شرکت سهامی خاص.
 • ثبت شرکت سهامی عام.
 • ثبت شرکت تعاونی تولید و مصرف.
 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود.
 • ثبت شرکت مختلط سهامی.
 • ثبت شرکت مختلط غیر سهامی.
 • ثبت شرکت نسبی.
 • ثبت شرکت تضامنی.

2) شرکت های مدنی: این شرکت ها در اداره ثبت به ثبت نمی رسند اما هر نوع فعالیت اقتصادی که بین دو نفر یا بیشتر از طریق اشتراک سرمایه برای انجام تجارتی به تور شریکی انجام شود به صورت قهری شرکت مدنی شکل می گیرد.  

مدارک ثبت شرکت در ساری

 • دو نسخه از اساسنامه شرکت.
 • دو نسخه از تقاضا نامه یا اظهار نامه شرکت.
 • دو نسخه صورت جلسه مجمع عمومی موسسین.
 • دو نسخه صورت جلسه هیئت مدیره شرکت.
 • دو نسخه شرکت نامه.
 • کپی مدارک شناسایی و هویتی همه شرکاء شرکت.
 • گواهی بانکی هزینه پرداخت شده سرمایه.
 • مجوز فعالیت در صورت نیاز دریافت مجوز.
 • ارائه وکالت نامه در صورت داشتن وکیل.

هزینه ثبت شرکت در ساری    

برای ثبت شرکت هزینه ها همیشه به یک میزان نیست و بسته به درخواست متقاضیان ممکن است هزینه ها با هم تفاوت داشته باشد، اما پرداختی های شما برای ثبت شرکت شامل؛ هزینه ثبت، هزینه روز نامه رسمی، هزینه روزنامه کثیرالانتشار، هزینه پست مدارک و در صورت انجام کار توسط وکیل هزینه حق الوکاله می باشد.

این مقاله تمام باید هایی را که برای ثبت شرکت در ساری لازم است برای شما عزیزان شرح داد، آنچه که باقی ماند چند نکته کوچک است اینکه اولاً اعضاء شرکت باید یک سری نکات را در نظر داشته باشند، برای ثبت شرکت افرادی که سوء سابقه کیفری موثر دارند نمی توانند وارد شوند، افرادی نیز که استخدام رسمی دولت هستند نباید در شرکت دارای سمت باشند و تنها می توانند بخشی از سهام شرکت را داشته باشند، اکنون اقدام به ثبت شرکت در ساری کنید تا در آینده نزدیک یکی از شرکت های معتبر ایرانی فعالیت کنید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در شیراز

شرایط، مراحل، مدارک و هزینه های ثبت شرکت در شیراز

ثبت شرکت در یزد

مدارک، مراحل، هزینه و توضیحات دیگری درباره ثبت شرکت در یزد

ثبت شرکت در مشهد

مدارک، مراحل، شرایط و توضیحات مربوط به ثبت شرکت در مشهد

ثبت شرکت در سنندج

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های ثبت شرکت در سنندج

ثبت شرکت در زنجان

شرایط، مراحل، نکته های مهم و توضیحات کامل درباره ثبت شرکت در زنجان

ثبت شرکت در قم

مزایا، مدارک، مراحل، شرایط و ارائه توضیحاتی درباره ثبت شرکت در قم

ثبت شرکت در شهرکرد

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های ثبت شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت در سمنان

مدارک، مراحل، هزینه و شرایط ثبت شرکت در سمنان به همراه توضیحات دیگری درباره آن.

ثبت شرکت در رشت

مدارک، مراحل، شرایط، هزینه های ثبتی و توضیحات کامل درباره ثبت شرکت در رشت.

ثبت علامت تجاری در کرج

فعالان تجاری اعم از حقیقی و حقوقی در کرج برای رقابت و پیشرفت در بازارهای تجاری و رشد اقتصادی برای محصولات یا خدمات خود علائمی را در نظر گرفته و طراحی می کنند که نمایانگر محصولات و خدمات آنها باشد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟