لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت در قزوین


ما در این مقاله می خواهیم درباره ثبت شرکت در قزوین مطالبی را ارائه نماییم همراه ما باشید.

ثبت شرکت در قزوین

استان قزوین یکی از بهترین استان های ایران جهت ثبت شرکت می باشد، هر کسب و کاری که در بازار های بزرگ وارد می شود و با سایر شرکت ها قرارداد همکاری می بندد به زودی به این موضوع پی می برد که باید ثبت شرکت در قزوین داشته باشد، زیرا شرکت های بزرگ ریسک همکاری با اشخاص حقیقی را نمی پذیرند و ترجیح می دهند با اشخاص حقوقی و شرکت ها فعالیت داشته باشند، موضوعی که به احتمال زیاد برای شما هم پیش آمده که به دنبال مطالبی در خصوص ثبت شرکت در قزوین پرداخته اید، شما در این مقاله در میابید چگونه می توان یک شرکت یا شخصیت حقوقی ایجاد کرد به تنها چیزی که احتیاج دارید مطالعه این مقاله می باشد.

مهم ترین شرکت ها در قزوین

برای ثبت شرکت باید یک قالب ثبتی انتخاب نمایید، قانون تجارت دو نوع موسسه غیر تجاری و 8 نوه شرکت تجاری را نام برده که امروزه ثبت شرکت های دانش بنیان را هم می توان به این لیست افزود، شرکت هایی چون؛ سهامی خاص، سهامی عام، با مسئولیت محدود، تضامنی، نسبی، تعاونی، شرکت های مختلط سهامی، شرکت های مختلط غیر سهامی، موسسات غیر تجاری انتفاعی و موسسات غیر تجاری غیر انتفاعی در این دسته بندی جای دارند و شخصیت حقوقی نمی تواند خارج از این موارد تعیین شود.

اما از این دسته بندی ها برخی از شرکت ها مدت های طولانی است به ثبت نرسیدند و برخی دیگر بیشترین آمار ثبت را دارند، در این مجموعه می توان بهترین گزینه های ثبت شرکت در قزوین به چند شرکت زیر اشاره داشت.

شرکت سهامی خاص: این شرکت حداقل 3 عضو هیئت مدیره دارد همچنین این شرکت دارای 2 بازرس است که از اقوام سهامداران و هیئت مدیره نباید باشند. شرکت سهامی خاص باید حداقل 35% از سرمایه خود را قبل از تأسیس به حساب شرکت بلوکه کند.

شرکت دانش بنیان: این شرکت ابتدا تحت یکی از قالب های شرکت های قانون تجارت ثبت می شود و در صورتی که یا یکی از اعضاء هیئت مدیره اختراع ثبت شده داشته باشند یا عضو هیئت علمی دانشگاه باشند و یا اینکه ایده های خلاقانه داشته باشند با احراز شرایط فوق ذکر تبدیل به شرکت های دانش بنیان می شوند، که بهترین امتیاز این شرکت ها معافیت 15 ساله از مالیات می باشد.

شرکت با مسئولیت محدود: شرکتی است با حداقل دو عضو و سرمایه تعهدی، ساده ترین نوع شرکت ها می باشد و مسئولیت ان برای شرکاء بسیار پایین است.

مدارک ثبت شرکت در قزوین

  • سهامی خاص: اساسنامه، اظهار نامه، کپی مدارک شناسایی سهامداران/ هیئت مدیره/ بازرس ها، گواهی بانک، در صورت نیاز به مجوز ارائه مجوز.
  • با مسئولیت محدود: اساسنامه، تقاضا نامه، شرکت نامه، کپی مدارک شناسایی شرکاء، در صورت نیاز ارائه مجوز فعالیت.

چه موضوعاتی برای ثبت شرکت در قزوین نیازمند اخذ مجوز می باشد؟

برخی از موضوعات برای ثبت شرکت باید مجوز دریافت کنند، همچون موضوعات آموزشی، فرهنگی، حمل و نقل، امور پولی و بانکی، موضوعات مربوط به بورس، شرکت های تعاونی، خانه های سلامت و موضوعات مربوط به بهزیستی و سایر موضوعات مربوطه در این زمینه که نیازمند دریافت مجوز هستند باید مجوز فعالیت در این زمینه را دریافت کنند تا بتوانند شرکت خود را تأسیس کنند.

مراحل ثبت شرکت در قزوین

مراحل قبل از ثبت: قبل از اینکه اقدام به تأسیس شرکت کنید باید مقدماتی را فراهم کنید صرف اینکه تصمیم بگیرید ثبت شرکت در قزوین انجام دهید نمیتوانید اقدام به ثبت شرکت کنید باید ابتدا نوع شرکتی را که می خواهید به ثبت برسانید را انتخاب کنید که در ابتدا این مقاله در خصوص آنها توضیح دادیم،  سپس باید شرکاء کاری خوبی پیدا کنید که از حداقل قانونی شرکتی که قصد تأسیس آن را دارند نباید کمتر باشد، مدارک شناسایی شرکاء به همراه آدرس و کد پستی هر یک به همراه شرکت را تهیه نمایید، 5 اسم نیز به ترتیب اولویت برای اسم شرکت انتخاب نمایید، در نهایت باید سمت و میزان سرمایه و سهم هر شریک را هم مشخص کنید. 

مراحل ثبت اینترنتی شرکت در قزوین: به سایت اداره ثبت شرکت ها مراجعه نمایید اطلاعاتی از قبل مشخصات شرکت، موارد ی را که پیش از اقدام به ثبت، جمع آوری کردید در این سامانه به نوبت وارد نمایید و در نهایت با ثبت نهایی پذیرش ثبت شرکت را جهت بررسی کارشناسان اداره ثبت شرکت های قزوین دریافت کنید.

مراحل ثبت نهایی شرکت:  با تایید اسم شرکت اوراق و اسناد به همراه مدارک سجلی موسسین به اداره ثبت شرکت ها با امضاء اعضاء در دو نسخه پست می گردد و ظرف یک هفته در صورت کامل بودن پرونده آگهی ثبت شرکت صادر می شود و با دریافت آگهی تأسیس شرکت روزنامه کثیرالانتشار و رسمی ثبت شرکت در قزوین را پرداخت کنید.

مهم ترین قوانین ثبت شرکت در قزوین

اگر در یک کلام بخواهیم بگوییم قواعدی وجود دارد که برای ثبت شرکت باید حتماً در نظر گرفته شود زیرا بدون رعایت این اصول ثبت شرکت شما ممکن نخواهد بود، این قواعد شامل موارد زیر می باشند.

قواعد اسم شرکت: اسم شرکت مطابق قواعد ثبت شرکت باید حداقل از3 الی 4 سیلاب تشکیل شده باشد، علاوه بر این باید تمام حروف و واژگان آن فارسی باشد، اگر اسم شرکت تان از تمام حروف عام ترکیب شده باشد به هیچ عنوان قابل ثبت نیست یعنی اسم شرکت باید حداقل یک واژه خاص در آن وجود داشته باشد و همچنین پیش از این به نام شرکت دیگری به ثبت نرسیده باشد، اسم برند نباید خلاف نظم عمومی جامعه باشد.

قواعد اعضاء شرکت: اعضاء شرکت باید فاقد سوء سابقه کیفری باشند، افرادی که استخدام رسمی دولت باشند نمی توانند در شرکت سمتی داشته باشند اما می توانند در شرکت سهامدار باشند،  افراد زیر 18سال نیز نمی توانند در شرکت سمت داشته باشند، تنها می توانند بخشی از سرمایه را تعهد کنند و در سود و زیان شرکت با سرپستی نماینده قانونی یا ولی خود وارد شرکت گردند، هم چنین افراد خارجی نیز برای ورود در شرکت باید کد فراگیر و پاسپورت ترجمه شده با مهر قوه قضاییه داشته باشند.   

قواعد موضوع شرکت: برای تعیین موضوع شرکت اصولی لازم است که اولاً موضوع شرکت باید عام و کلی باشد و ثانیاً توجه داشته باشید موضوع شرکت اگر جزء موضوعاتی است که نیازمند اخذ مجوز باید مجوز مربوطه قبل از ثبت دریافت شود.

قواعد اوراق شرکت: برای ثبت شرکت باید تمامی اوراق بر اساس نوع شرکتی که تمایل به ثبت آن را دارید تنظیم شود بنابراین باید توجه داشته باشید کاملاً قواعد مربوطه شرکت ها همچنین توافقات ما بین شرکاء در این اوراق لحاظ گردد.

هزینه های ثبت شرکت در قزوین

اداره ثبت شرکت ها در ازای خدماتی که به شما عزیزان ارائه می دهد هزینه هایی را نیز دریافت میکند اما به دلیل نحوه شکل گیریشرکت ها اولاً این هزینه ها به یک مبلغ نمی باشند و ثبت هرشرکتی هزینه ثبتی خود را دارد، ثانیاً برای تأسیس یک شرکت هزینه های دیگری نیز وجود دارد که باید بعد از صدور آگهی تأسیس پرداخت شود، مثل هزینه روزنامه رسمی ثبت شرکت، روزنامه کثیرالانتشار ثبت که در این روزنامه اطلاعیه مربوط به آگهی ثبت شرکت در قزوین نیز منتشر می گردد، از دیگر هزینه های ثبت شرکت می توان به خدمات حقوقی همانند اخذ وکیل، هزینه های پست و... اشاره داشت.  

قابل ذکر است که همیشه مسیر هدف از یک راه نیست اما اینکه بهترین راه برای رسیدن به هدف کدام است نیازمند این امر است که راهنمای کاربلدی در این زمینه همراه شما باشد، ثبت شرکت در قزوین اولین و مهم ترین قدمی اس که در جهت رشد مجموعه تان قرار است بگیرید پس باید موارد بی شماری را در این زمینه در نظر داشته باشید، در این مقاله متوجه این امر شدید چگونه یک شرکت ثبت می شود و برای ثبت آن باید چه مواردی را در نظر داشت، حال زمان این امر است که انتخاب کنید سرنوشت کاریتان را از طریق ثبت شرکت در قزوین وارد فاز جدیدی کنید و به زودی منتظر نتایج مثبت آن در کسب و کارتان باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت در سمنان

مدارک، مراحل، هزینه و شرایط ثبت شرکت در سمنان به همراه توضیحات دیگری درباره آن.

ثبت شرکت در زنجان

شرایط، مراحل، نکته های مهم و توضیحات کامل درباره ثبت شرکت در زنجان

ثبت شرکت در یاسوج

مراحل، مدارک، شرایط و هزینه ثبت شرکت در یاسوج

ثبت شرکت در یزد

مدارک، مراحل، هزینه و توضیحات دیگری درباره ثبت شرکت در یزد

ثبت شرکت در ساری

ارائه توضیحاتی به صورت کامل و جامع درباره مدارک، مراحل، شرایط و مزایای ثبت شرکت در ساری

ثبت شرکت در اصفهان

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکت در رشت

مدارک، مراحل، شرایط، هزینه های ثبتی و توضیحات کامل درباره ثبت شرکت در رشت.

ثبت شرکت در همدان

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های ثبت شرکت در همدان

ثبت شرکت در قزوین

توضیحات کامل درباره شرایط، مدارک، انواع شرکتهای ثبتی و مراحل مرتبط با ثبت شرکت در قزوین

ثبت شرکت در شهرکرد

مدارک، مراحل، شرایط و هزینه های ثبت شرکت در شهرکرد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟