لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

مزایای ثبت شرکت در کرج


از اجتماع دو یا چند اشخاص با هدف اشتغال زایی و کسب سود و درآمد شرکت به وجود می آید.به ثبت رسانیدن شرکت ها برای موسسین آن ها مزایایی را به همراه دارد .ما در این مقاله برآنیم تا در رابطه با مزایای ثبت شرکت در کرج مطالبی را به شما بزرگواران ارائه نماییم.در صورتی که در این امر با هر سوال یا مشکلی مواجه شدید می توانید یا مشاوران و کارشناسان وکیل ثبت شرکت ها در ارتباط باشید.

انواع شرکت های تجاری در ایران

به سبب ماده 20قانون تجارت شرکت های تجاری به هفت قسم تقسیم شده اند

 1. شرکت های سهامی.
 2. شرکت های با مسئولیت محدود.
 3. شرکت های تضامنی.
 4. شرکت های نسبی.
 5. شرکت های مختلط سهامی.
 6. شرکت های مختلط غیر سهامی.
 7. شرکت های تعاونی تولید و مصرف.

مزایای ثبت شرکت در کرج

اشخاصی که در کرج شرکت خود را به ثبت می رسانند شامل مزایایی می شوند که ما در ذیل به برخی از این مزایا اشاره می نماییم

 • انجام فعالیت های شرکت به صورت قانونی.

کلیه فعالیت ها و اموری را که قصد داریم در عرصه کار و تجارت انجام بدهیم در صورتی که در قالب شرکت صورت بگیرد جنبه رسمی پیدا می کند و دربردارنده ارزش های بیشتری می باشد.ناظر فعالیت شرکت ها قانون می باشد و کلیه فعالیت ها بایستی مطابق قانون باشند در صورتی که این چنین عمل نمایید اشخاص و شرکت های بیشتری تمایل دارند که با شما همکاری نمایند.

 •  تمام اعضا نسبت به فعالیت های شرکت مسئول هستند.

هتگامی که شرکتی را ثبت می نمایید سود و زیان و کلیه فعالیت هایی که در شرکت رخ می دهد برعهده یک شخص نمی باشد بلکه کلیه اعضا دربرابر سود و زیان شرکت مسئول می باشند.

 • تمام اعضا از حقوق قانونی بهره مند هستند و قانون از آن ها حمایت می کند.

در صورتی که شراکت اعضا به شکل قانونی باشد هرزمانی که در میان اعضا مشکلی به وجود می آید می توانند به واسطه قانون آن مشکل را برطرف نمایند.

 • با ثبت شرکت می توانند در مناقصات و مزایده ها شرکت کنند.

اشخاص به صورت شخصی این توانایی را ندارند تا در مزایده ها و مناقصه ها شرکت نمایند بلکه بایستی در قالب شرکت در این مناقصه ها شرکت نمایند.

 • شرکت های بزرگ و برند ها،نمایندگی خود را به شرکت ها می دهند.

در صورتی که شخصی تمایل داشته باشد از یکی از شرکت های معتبر نمایندگی بگیرد و یا با آن شرکت فعالیت نماید نخست بایستی شرکت خود را ثبت نماید به این دلیل که این نمایندگی ها با شرکت ها راحتر تر فعالیت می نمایند.

 • تمام اطلاعات مربوط به شرکت ها باید واضح و کامل باشد.

بعد از این که شرکت ثبت گردید بایستی هیچ گونه شک و شبهه ای درباره شرکت به منظور اشخاصی که قصد دارند با شرکت فعالیت نمایند وجود نداشته باشد،شرکت ها مکلف می باشند کلیه اطلاعات مورد نیاز را در روزنامه های کثیرالانتشار چاپ و منتشر نمایند.

 • هر چه از تاریخ ثبت شرکت ها بگذرد به اعتبار شرکت افزوده می شود.

هر چه اعتبار شرکتی بیشتر باشد معتبرتر محسوب و شناخته می شود.

 • با ثبت شرکت ها می شود از مزایای دریافت وام و اعتبارات استفاده کرد.

برخی از امتیازها و وام ها به اشخاص اعطا نمی گردد و تنها در قالب شرکت برخورداری از این تسهیلات و امتیازات ممکن و امکان پذیر می شود.

 • با به ثبت رسانیدن شرکت می توان با سایر کشورها مبادلات تجاری برقرار نمود.

برای آن که شرکتی در کرج به ثبت برسد بایستی مراحلی را سپری نماید  جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به مقاله مراحل ثبت شرکت در کرج مراجعه نمایید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت عمرانی در کرج

از گونه شرکتهای مهم در کرج شرکت عمرانی می باشد که متقاضیان بسیاری این نوع شرکت را جهت تاسیس انتخاب می نمایند در این مقاله به توضیحات بیشتر د رمورد ثبت شرکت عمرانی در کرج می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.

اقدامات لازم بعد از ثبت شرکت در کرج

در اصل بعد از اتمام مراحل ثبت شرکت در کرج بلافاصله نباید شروع به فعالیت کرد از نظر قانون اقدامات اولیه بعد از تاسیس شرکت ضروری می باشد که انجام ندادن آنها باعث می شود که شرکت جریمه شود در این مقاله به شرح آنها پرداخته می شود

ویژگی های شرکت های سهامی عام در کرج

به شرکت که سرمایه آن به سهام تقسیم شده باشد و هر شریک با توجه به مقدار سهامی که خریداری نموده است در شرکت سهامدار و شریک می باشد شرکت سهامی عام گفته می شود. در این مقاله به ویژگی های شرکت سهامی عام در کرج پرداخته می شود

تفاوت اساسنامه و شرکتنامه

اسناسنامه نوعی از اسناد مهم شرکت محسوب می شود اساسنامه برای شرکتهای سهامی می باشد ولی شرکتنامه برای کلیه ی شرکت ها الزامی نمی باشد در حقیقت شرکت نامه تنها به شرکت هایی از قبیل شرکت با مسئولیت محدود ، تضامنی ، نسبی تعلق دارد

نمونه آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده

در این مقاله نمونه ای از آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

نحوه انتخاب نام برای شرکت در کرج

اسم شرکت در کرج می بایست به صورت خاص باشد زیرا هر شخص حقوقی مانند هر شخص حقیقی بایستی دربردارنده اسم باشد تا بتوانند آن را تشخیص بدهند. در این مقاله به نحوه انتخاب نام برای شرکت در کرج می پردازیم لطفا مطالعه نمایید.

اقدامات ثبت شرکت در کرج

اولین سوالی که در ذهن بعد از تأسیس شرکت می رسد که برای ثبت شرکت چه باید کرد و اقدامات ثبت شرکت در کرج در این مقاله به این موضوع پرداخته می شود

ثبت شرکت تولیدی در کرج

ابتدا برای ثبت شرکت تولیدی در کرج باید پروانه بهره برداری را اخذ نماییددر این مقاله از روش های ثبت شرکت تولیدی در کرج اطلاعاتی را کسب نمایید .

ثبت شرکت ارزان در کرج

شرکتهایی که در اداره ثبت شرکتها د رکرج به ثبت می رسند باید در برابر ثبت آن هزینه هایی پرداخت نمایند تا ثبت قانونی برسند . در این مقاله به ثبت شرکتهای ارزان در کرج نیز پرداخته می شود .

قوانین انتخاب نام شرکت در کرج

انتخاب نمودن اسم شرکت در کرج نیازمند رعایت بعضی اصول است که در این مقاله سعی شده است تا جای ممکن به این موارد اشاره نمود. اسم شرکت می بایست از سه سیلاب تشکیل شده باشد. در این مقاله قوانین انتخاب نام شرکت در کرج را می توانید مطالعه نمایید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟