لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

مزایای ثبت شرکت در کرج


از اجتماع دو یا چند اشخاص با هدف اشتغال زایی و کسب سود و درآمد شرکت به وجود می آید.به ثبت رسانیدن شرکت ها برای موسسین آن ها مزایایی را به همراه دارد .ما در این مقاله برآنیم تا در رابطه با مزایای ثبت شرکت در کرج مطالبی را به شما بزرگواران ارائه نماییم.در صورتی که در این امر با هر سوال یا مشکلی مواجه شدید می توانید یا مشاوران و کارشناسان وکیل ثبت شرکت ها در ارتباط باشید.

انواع شرکت های تجاری در ایران

به سبب ماده 20قانون تجارت شرکت های تجاری به هفت قسم تقسیم شده اند:

 1. شرکت های سهامی.
 2. شرکت های با مسئولیت محدود.
 3. شرکت های تضامنی.
 4. شرکت های نسبی.
 5. شرکت های مختلط سهامی.
 6. شرکت های مختلط غیر سهامی.
 7. شرکت های تعاونی تولید و مصرف.

مزایای ثبت شرکت در کرج

اشخاصی که در کرج شرکت خود را به ثبت می رسانند شامل مزایایی می شوند که ما در ذیل به برخی از این مزایا اشاره می نماییم:

1.انجام فعالیت های شرکت به صورت قانونی

کلیه فعالیت ها و اموری را که قصد داریم در عرصه کار و تجارت انجام بدهیم در صورتی که در قالب شرکت صورت بگیرد جنبه رسمی پیدا می کند و دربردارنده ارزش های بیشتری می باشد.ناظر فعالیت شرکت ها قانون می باشد و کلیه فعالیت ها بایستی مطابق قانون باشند در صورتی که این چنین عمل نمایید اشخاص و شرکت های بیشتری تمایل دارند که با شما همکاری نمایند.

 2.تمام اعضا نسبت به فعالیت های شرکت مسئول هستند

هتگامی که شرکتی را ثبت می نمایید سود و زیان و کلیه فعالیت هایی که در شرکت رخ می دهد برعهده یک شخص نمی باشد بلکه کلیه اعضا دربرابر سود و زیان شرکت مسئول می باشند.

3.تمام اعضا از حقوق قانونی بهره مند هستند و قانون از آن ها حمایت می کند

در صورتی که شراکت اعضا به شکل قانونی باشد هرزمانی که در میان اعضا مشکلی به وجود می آید می توانند به واسطه قانون آن مشکل را برطرف نمایند.

4.با ثبت شرکت می توانند در مناقصات و مزایده ها شرکت کنند

اشخاص به صورت شخصی این توانایی را ندارند تا در مزایده ها و مناقصه ها شرکت نمایند بلکه بایستی در قالب شرکت در این مناقصه ها شرکت نمایند.

5.شرکت های بزرگ و برند ها،نمایندگی خود را به شرکت ها می دهند

در صورتی که شخصی تمایل داشته باشد از یکی از شرکت های معتبر نمایندگی بگیرد و یا با آن شرکت فعالیت نماید نخست بایستی شرکت خود را ثبت نماید به این دلیل که این نمایندگی ها با شرکت ها راحتر فعالیت می نمایند.

6.تمام اطلاعات مربوط به شرکت ها باید واضح و کامل باشد

بعد از این که شرکت ثبت گردید بایستی هیچ گونه شک و شبهه ای درباره شرکت به منظور اشخاصی که قصد دارند با شرکت فعالیت نمایند وجود نداشته باشد،شرکت ها مکلف می باشند کلیه اطلاعات مورد نیاز را در روزنامه های کثیرالانتشار چاپ و منتشر نمایند.

7.هر چه از تاریخ ثبت شرکت ها بگذرد به اعتبار شرکت افزوده می شود

هر چه اعتبار شرکتی بیشتر باشد معتبرتر محسوب و شناخته می شود.

8.با ثبت شرکت ها می شود از مزایای دریافت وام واعتبارات استفاده کرد

برخی از امتیازها و وام ها به اشخاص اعطا نمی گردد و تنها در قالب شرکت برخورداری از این تسهیلات و امتیازات ممکن و امکان پذیر می شود.

9.با به ثبت رسانیدن شرکت می توان با سایر کشورها مبادلات تجاری برقرار نمود

مراحل ثبت شرکت در کرج

1. تعیین نوع شرکت

با توجه به نوع فعالتی که مد نظر شما است و با درنظر گرفتن شرایط کلی و اهدافی که برای رسیدن به ان برنامه ریزی کرده اید و همچنین متناسب با امکاناتی که در اختیار دارید ماده 20 قانون تجارت،شرکتهایی را تعریف کرده است که می توانید یکی از آنها را به عنوان شرکت مورد نظر خود گزینش نمائید.شایان ذکر است در ایران ثبت شرکتهای ذیل نسبت به دیگر شرکتها متداول می باشد: شرکت سهامی خاص، شرکا با مسئولیت محدود، شرکت تضامنی، شرکت تعاونی و پس از اینها شرکت سهامی عام می باشد.

2.انتخاب شرکاء و سهامداران

شرکت از اجتماع دو یا چند نفر به عنوان شریک تشکیل می شود که هر کدام از آنها به نوبه ی خود می بایست از تخصص، سرمایه، کارر و سایر قابلیتهایی که در دست دارند در امور شرکت استفاده نمایند به همین جهت انتخاب شریک یکی از مهمترین مراحلی است که جهت تشکیل آن باید در نظر گرفت.پس از تشکیل شرکت مسائل زیادی دراداره و روند امور پیش خواهد آمد که شرکا باید در تمامی انها با یکدیگر اتفاق و همکاری داشته باشند.من جمله سود و زیان و چالش ها و تصمیم گیری ها و ...حتی در این میان ممکن است انحلال شرکت نیز در دستور کار قرار گیرد که باید شرکا جملگی تا آخرین روز فعالیت شرکت با یکدیگر به بهترین نحو همکاری داشته باشند.

3.تعیین سرمایه شرکت و آورده ها

با توجه به نوع شرکتی که به ثبت می رسانید سرمایه ای که باید به عنوان آورده داشته باشید اعم از سرمایه نقدی و غیر نقد مختلف خواهد بود.

برای ثبت شرکت دست کم یک میلیون ريال سرمایه لازم می باشد.

در صورتی که یکی از شرکا بخواهد آورده غیر نقدی تسلیم نماید از قبیل ملک ، خودرو، ماشین آلات و هر چیزی از این دست که کارشناس رسمی دادگستری باید آن را ارزیابی نماید و بصورت رسمی به اداره ثبت شرکتها ارسال کرد تا بتوان از آن به عنوان سرمایه غیرنقدی استفاده کرد.

4.تعیین موضوع فعالیت شرکت

برای تعیین موضوع فعالیت شرکت باید نهایت دقت نظر را به کار بگیرید تا در روند ثبت شرکت با مشکل مواجه نشوید و با موفقیت شرکت خود را به ثبت برسانید.بنابراین تعیین موضوع فعالیت شرکت از اهمیت ویژه ای جهت ثبت شرکت برخوردر است.

چهار دسته موضوع فعالیت برای شرکتها تعریف شده است که عبارتند از:

 1.  موضوعاتی که انحصارا ارگان های دولتی و سازمان های حکومتی میتوانند آن را بکار گیرند و عموم مردم مجاز به استفاده از آن نمی باشند.
 2.  برخی از موضوعات پیش از آنکه شرکت را به ثبت برسانید نیاز دارد از وزارت خانه،ارگان یا نهاد مربوطه مجوز اخذ نمایند و به اداره ثبت شرکتها ارسال شود.
 3. برخی از موضوعات نیز پیش از ثبت به مجوز احتیاج ندارند لکن بعد از اینکه شرکت به ثبت رسید جهت شروع فعالیت خود باید از وزارت خانه، سازمان و یا نهاد مربوطه مجوز دریافت کنند.
 4. موضوعات دیگری نیز هستند که پیش از ثبت و پس از آن احتیاج به مجوز ندارند.

بهتر است جهت گزینش موضوع شرکت با کارشناسان و مشاوران ثبتی مشورت نمائید چرا که یک انجام و انتخاب صحیح شما به دید تخصصی نیازمند می باشد.

5.تعیین نام شرکت

6. تعیین سمت اعضا هیئت مدیره و وضعیت حق امضاء شرکت

تمامی شرکتها دارای مدیرعامل، رئیس هیئت مدیره، نایب رئیس هیئت مدیره و عضو هیئت مدیره می باشند و با توجه به نوع شرکت  بازرس اصلی و علی البدل نیز حضور دارند.بنابراین عنوان هر کدام ازز اعضا باید مشخص شود و همچنین افرادی که حق امضا دارند نیز باید مشخص شوند.

7.تهیه و امضا مدارک شرکت

پس از طی کردن مراحل فوق مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت نیز باید تهیه شود و شرکا و سهامداران و بازرسین شرکت باید آنها را امضا کنند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

طرح توجیهی چیست؟

گزارش طرح توجیهی یا معادل انگلیسی آن Feasibility Study Report به گزارشی اطلاق می شود که به بررسی و ارزیابی توجیه‌ پذیری یک طرح در زمینه های مختلفی از جمله بازار، فنی و مالی می پردازد

ثبت شرکت معماری در کرج

مواردی که معماری در کرج انجام می دهد طراحی کردن ساختمانها و فضاهای شهری و بیرونی ، ساختن بناهای قدیمی و بازسازی آنها می باشد

اقدامات ثبت شرکت در کرج

اولین سوالی که در ذهن بعد از تأسیس شرکت می رسد که برای ثبت شرکت چه باید کرد و اقدامات ثبت شرکت در کرج در این مقاله به این موضوع پرداخته می شود

موضوع فعالیت شرکت خدماتی در کرج

چگونگی طراحی موضوع فعالیت شرکت یکی از مهم ترین مسائل به هنگام ثبت شرکت می باشد هدف شرکت های خدماتی از تاسیس عرضه ی خدمات می باشد و با استفاده و بهره گیری از متخصصان کاردان و با تجربه ی خود به نهاد ها و اداره های متقاضی معاضدت می رساند.

چگونگی ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

در این مقاله درمورد چگونگی ثبت شرکت سهامی خاص در کرج مطالبی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت کشاورزی در کرج

جهت انجام ثبت شرکت کشاورزی در کرج می توان مثل شرکت های دیگر در چارچوب های سهامی خاص یا با مسئولیت محدود برای ثبت مبادرت کرد.

مجمع عمومی موسس چیست؟

به جهت فراهم نمودن شرایط ثبت و ثبت شرکت مجمع عمومی موسس تشکیل می شود که با انتخاب نخستین مدیران و بازرس یا بازرسان شرکت ماموریت آن پایان یافته و شخصیت حقوقی آن به پایان می رسد.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

شرایط بازرسین شرکت سهامی خاص

به وسیله قانون گذار وظیفه های بازرسین شرکت سهامی خاص به عنوان یکی از پایه و اساس اصلی و با اهمیت شرکت های سهامی بسیار گسترده تعریف شده است

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت با مسئولیت محدود از جمله شرکتهایی می باشد که به منظور انجام فعالیتهای تجاری میان دو یا چند نفر شکل می گیرد.

مزایای ثبت شرکت در کرج

اشخاصی که در کرج شرکت خود را به ثبت می رسانند شامل مزایایی می شوند.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟