لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

آگهی تاسیس شرکت در کرج


آگهی تاسیس شرکت ها در کرج در جمهوری اسلامی ایران بر اساس قانون و آیین نامه ثبت چاپ وانتشار می شود. به همین منظور ،صاحبان اشخاص حقوقی در دایره شرکت ها و موسسه های غیر تجاری  مطابق تکالیف تصریح شده قوانین حاکم (قانون تجارت وآیین نامه ثبت شرکت ها) موظف هستند حداکثر ظرف مدت زمان  یک ماه از ثبت سند در اداره های ثبت شرکت ها (موارد مشمول)به منظور چاپ آن در روزنامه رسمی و در صورت لزوم روزنامه های کثیرالانتشارمطابق  سابقه ی ثبتی و محتوای اساسنامه مبادرت نمایند.

در این زمینه جهت آسان سازی در چاپ آگهی های قانونی و آسان سازی در کارهای مراجعه کنندگان و بالابردن ارائه خدمات و سلامت اداری ضمن اقدام مشترکی میان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و شرکت روزنامه رسمی کشور در تمامی اداره های ثبت شرکت ها با توجه به سامانه فراگیر به هنگام ثبت و تایید نهایی سند تنظیمی به صورت اتوماتیک مضمون این سند به منظور چاپ و انتشار به روزنامه رسمی ارسال می گردد و ذینفعان محترم می توانند بدون آن که مراجعه حضوری داشته باشند به وسیله ی سامانه های الکترونیکی و پرداخت اینترنتی دیگر مراحل را به منظور چاپ سپری نمایند و نتیجه ها را با مراجعه نمودن  به سامانه ی  اینترنتی و یا ارسال پیام کوتاه تلفن همراه دنبال کنند.

روزنامه رسمی کشور به عنوان مهم ترین اصل در  قانونی اطلاع رسانی حقوقی با بهره گیری از فناوری های جدید علاوه بر سیرت سنتی و قانونی نهاد و انتشار قوانین در ابلاغیه ها و کتب ها ،عمل دسترسی و استخبارات از کلیه ی  متن های  قانونی تصویب شده  مراجع ذیصلاح و دیگر دستگاه ها و قوانین  لازم الاجراء و روال دادگاه ها را در سایت  خود امکان پذیر کرده است وافرادی که تمایل دارند می توانند جدیدترین اطلاعات روزنامه رسمی را به وسیله ی این سیستم پیگیری کنند.

وکیل ثبت شرکتها تنها مجتمع حقوقی ثبت شرکت در کرج که در کوتاهترین زمان ممکن با ارائه بهترین خدمات ثبتی امور ثبت را انجام می دهد . هم اکنون می توانید تماس بگیرید.

وظایف روزنامه رسمی 

از وظایف و اختیارات روزنامه رسمی عبارتند از:

- تاسیس یا منحل شدن هر نوع شرکت که بر اساس مقررات موضوع مربوطه  در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده باشد را منتشر می کند .

- بعضی از ابلاغیه های قانونی قضایی همانند آگهی های مربوط به تاسیس و ثبت شرکت ها و علائم تجاری را چاپ و منشر می کند.

-ابلاغیه های دعوت هیئت طلبکاران موضوع ماده 25 قانون اداره تصفیه کارهای ورشکستگی مصوب 24/4/1328 را منتشر می کند.

- خلاصه نامه شرکت خارجی یا شعبه آن پس از ثبت مطابق با  ماده 20 نظامنامه اجراء قانون ثبت شرکت ها مصوب 2/3/1310 چاپ و منتشر می کند.

- محتوای حکم قطعی در رابطه با اعتراض به علامت ثبت شده با توجه به تبصره ماده 11 قانون فعالیت گروه ها و جمعیت ها و ...مصوب 1/4/1310 را چاپ و منتشر می کند.

- اعلان لازم به دارنده مجهول سند تجاری مطابق مواد 324 و 327 قانون تجارت را منتشر می کند.

- خلاصه نامه شرکت براساس ماده 6 نظامنامه قانون تجارت مصوب سال 1311 وزارت دادگستری را منتشر می کند.

طریقه ثبت آگهی در روزنامه رسمی در کرج

ثبت شدن آگهی در روزنامه رسمی  و هم چنین پرداخت نمودن  هزینه  آگهی تنها به وسیله ی سایت روزنامه رسمی کشور میسر می باشد .بنابراین پس از تایید نمودن کلیه ی  مدارک و دریافت شماره ثبت شرکت ،به سایت روزنامه رسمی کشور به آدرس اینترنتی www . rooznamehrasmi . ir  مراجعه فرمایید.بعد از آن اطلاعات خواسته شده را کامل کنید.

به همین منظور ،بایستی آدرس و کدپستی را جهت دریافت رونوشت کاغذی روزنامه و همین چنین  شماره موبایل را به منظور دریافت پیامک وارد کنید . پس از آن که اطلاعات  تایید شد ، نام کاربری و رمز عبور را وارد نمایید و در صفحه کاربری با کلیک نمودن  بر روی قسمت هزینه آگهی  ،شماره مکانیزه 18 رقمی را وارد کنید  و با وارد کردن رمز دوم اطلاعات بانکی خود را قید نمایید .با پرداخت نمودن هزینه ی آگهی شماره پیگیری به شما ارائه می شود.

در پایان، از طریق پیامک ثبت آگهی به شما اعلام می شود و می توانید فایل PDF را از قسمت پیگیری آگهی دریافت کنید.بعد  از آن که صورتجلسه ثبت و متن آگهی در دفتر ثبت شرکت ها درج و به روزنامه رسمی ارسال گردید دیگر امکان اصلاح وجود ندارد.

لازم به ذکر است کلیه ی  آگهی اشخاص حقوقی به منظور دستیابی به اصالت کاملا رایگان در پایگاه http://agahi.ssaa.ir در دسترس می باشد و هم چنین دنبال نمودن صورتجلسات یک شخصیت حقوقی درزمینه ی  شرکت ها و موسسه های  غیر تجاری وابسته به اجرای قانون در چاپ  آگهی های قبلی در روزنامه رسمی و برگشت الکترونیکی نتیجه به آن خواهد بود.

بنابر این به دلیل موقعیت چاپ در روزنامه رسمی و در صورت لزوم  ر��زنامه های کثیرالانتشار صاحبان اشخاص حقوقی با توجه به قوانین و تکالیف قانونی با دقت به منظور پیگیری اجرای این تکالیف، اقدامات لازم را انجام می دهند تا در ثبت صورتجلسات اینده  با مشکلاتی روبرو نشوند .

مسئولیت این که در روزنامه رسمی آگهی منتشر نشده است به عهده شخص متقاضی خواهد بود و هم چنین واحد ثبت شرکت ها و دفتر پستی هیچ گونه مسئولیتی  را در مقابل  عدم چاپ و انتشار  آگهی صادر شده ندارند.

شایان ذکر است علاوه بر ثبت و انتشار عمومی فعالیت تجارتی که در اول این کار انجام می شود تصمیمات مجمع عمومی در رابطه با تغییرات سرمایه،منحل شدن شرکت و چگونگی تصفیه آن نیز بایستی در اداره ثبت و روزنامه رسمی، به ثبت و چاپ و انتشار برسد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراحل ثبت شرکت در کرج و یا مدارک ثبت شرکت در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید 

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت طراحی داخلی در کرج

مناسب ترین شرکت در کرج برای آن که شرکت طراحی تاسیس شود شرکت سهامی خاص یا با مسئولیت محدود می باشد در این مقاله ادر مورد شرایط و مراحل ثبت شرکت طراحی در کرج اطلاعات لازم را کسب نمایید

قوانین ثبت شرکت در کرج

برای آن که شرکتی در کرج تأسیس و راه اندازی شود مستلزم قصد و اراده شرکا می باشد و به دریافت اجازه قبلی از مقام های اداری نیازمند نمی باشد.

آگهی تاسیس شرکت در کرج

روزنامه رسمی کشور به عنوان مهم ترین اصل در قانونی اطلاع رسانی حقوقی با بهره گیری از فناوری های جدید می باشد که برای ثبت آگهی های تاسیس شرکت در کرج و موارد دیگر استفاده می شود که در این مقاله به توضیحات بیشتر می پردازیم لطفا مطالعه نمایید

ثبت موسسه حقوقی در کرج

موسسات حقوقی زمانی که در کرج ثبت می شوند زیر مجموعه موسسات غیر تجاری منسوب می شوند . در زمینه امور وکالت توسط کارشناسان حقوقی و یا وکلای رسمی دادگستری فعالیت می نمایند

استعلام نام شرکت در کرج

استعلام گرفتن از نام شرکت ها در کرج به قصد های متفاوتی گرفته می شود. نمونه ای از موارد که ممکن است برای هر شخصی که با شرکت ها در ارتباط است اتفاق افتاده باشد نیاز به استعلام نام شرکت می باشد

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟