لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج


شهر کرج به عنوان یکی از شهرهایی که در حیطه ی فعالیت اقتصادی دارای رونق می باشند شناخته شده است و افراد و تاجران زیادی تمایل انجام امور تجاری در این شهر را دارند از این رو جهت اعتبار بخشیدن به کار و کالا و خدمات خود باید با ثبت شرکت خود به این مهم دست پیدا کنند.شرکت با مسئولیت محدود یکی از شرکتهایی است که میتوان برای ثبت آن اقدام کرد که به تعریف آن می پردازیم.

شرکت با مسئولیت محدود از جمله شرکتهایی می باشد که به منظور انجام فعالیتهای تجاری میان دو یا چند نفر شکل می گیرد. سرمایه در این شرکت به قطعات کوچکتر یا سهام قسمت نمی شود و شرکا در قبال بدهی های شرکت به میزان سرمایه خود در شرکت دارای تعهد و مسئولیت می باشند. (م۹۴ ق ت) .عبارت (با مسئولیت محدود) می بایست در اسم شرکت آورده شود و اسم هیچ کدام از شرکا نباید در اسم شرکت آورده شود چرا که فردی که اسم او در نام شرکت قید شده به مثابه شریک ضامن در شرکت تضامنی خواهد بود و در برابر اشخاص ثالث باید پاسخگو باشد. (م ۹۵ ق ت)

شرایط ثبت شركت با مسئوليت محدود در کرج

در شركت مسئولیت محدود دست کم تعداد شركا دو نفر می باشد. ( م ٩٤ ق.ت)

سرمایه شرکت مسئولیت محدود باید دست کم 1 میلیون ريال باشد و همچنین هزینه پرداخت حق الثبت1 میلیون ریال است.
اسم هیچ یک از شرکا در اسم ششرکت آورده نشود در غیر این صورت شریکی که نام او اورده شده همان شریک ضامن در شرکت تضامنی محسوب می شود.و د برابر تمام دیون شرکت مسئولیت خواهد داشت. ( م ٩٥ ق.ت)

تقویم مقدار سهم الشرکه غیر نقدی شرکا در شركت نامه باید عنوان شده باشد در غیر این صورت شرکت اجازه فعالیت نخواهد داشت.( م ٩٧ ق .ت)

نرخی برای سهم الشرکه های غیر نقدی هنگام تشکیل شرکت تعیین می شود که به موجب ان در برابر اشخاص ثالث مسئولیت تضامنی دارند ( م ٩٨ ق.ت)

سهم الشركه را نمیتوان در قالب اوراق تجارتی قابل انتقال  چه با اسم و بی اسم و غیره درآورد و همچنین قابلیت انتقال  به غیر را ندارد. فقط با توافق و رضایت اکثر شرکا که مالک بیشتر از سه چهارم سرمایه باشند و تعداد انها نیز غالب باشد می توان این کار را انجام داد. ( م ١٠٢ ق.ت)

سهم الشركه را به موجب سند رسمی می توان انتقال داد. ( م ١٠٣ ق. ت)

مدیران شرکت از بین شرکا و یا خارج از شرکا انتخاب می شود و مدت مسئولیت آنها ممکن است محدود یا نامحدود باشد.و وظیفه ی اداره ی شرکت را بر عهده خواهند داشت. ( م ١٠٤ ق.ت)

تمامی اختیارات لازم جهت اداره شرکت به مدیران تفویض گردیده است غیر از مواردی که در اساسنامه اینگونه تعیین نشده باشد. ( م ١٠٥ ق.ت)

شرکت باید تصمیمات خود را به نسبت اكثریت لااقل نصف سرمایه اخذ نماید و چنانچه این اکثریت در وهله اول به حد نصاب نرسید می بایست اقدام به دعوت مجدد شرکا کرد و با توجه به اكثریت تعداد شركا تصمیم گیری کرد. در صورتی که اکثریتی که از آن یاد کردیم نصف سرمایه را در اختیار نداشته باشند میتوان جهت حد نصاب مجامع در اساسنامه شركت شیوه ی دیگری اتخاذ کرد. ( م ١٠٦ ق.ت)

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

 • اعضای هیأت مدیره و مدیران چنانچه جزو سهامداران نباشند اصل و کپی مدارک شناسایی آنها ارائه شود.
 • تاییدیه نداشتن سابقه کیفری از دفاتر پلیس+۱۰
 • کلیه اعضای هیأت مدیره اقرارنامه ای مبنی بر اشتغال نداشتن در سازمان های دولتی ارائه دهند
 • اسامی مورد نظر برای شرکت با در نظر گرفتن اولویت ارائه شود.
 • موضوع فعالیت شرکت مشخص و اعلام شود.
 • آدرس محل فعالیت شرکت اعلام شود.
 • میزان سرمایه شرکت اعلام شود.
 • اسامی و مشخصات سهامداران و میزان سهام آنان
 • اسامی و مشخصات  مدیران شرکت و سمت آنها
 • افراد صاحب امضاء مشخص شوند
 • اساسنامه، شرکتنامه، تقاضانامه و صورتجلسه مجمع عمومی موسسین و هیات مدیر تهیه گردد.

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

 1. مدارک شرح داده شده کامل شود
 2. سامانه پذیرش تأسیس ثبت شرکت ها و مؤسسات غیر تجاری ثبت نام شود شماره پیگیری پرونده از سایت دریافت شود.
 3. وقتی پرونده به مرحله کارشناسی رسید توسط کد پیگیری پذیرش تاسیس که از سامانه ثبت شرکت ها دریافت شده پیگیری انجام شود تا زمانی که ابلاغیه تأیید نام شرکت دریافت شود.
 4. اوراق رسمی شرکت مانند اساسنامه،تقاضانامه،شرکتنامه و متن صورتجلسه از سامانه پرینت گرفته شود و تمامی افراد شرکت کلیه ی صفحات آن را امضا نمایند.(شرکا و هیئت مدیره)
 5. تمامی مدارک به اداره ثبت شرکت های حوزه ی ثبتی مربوطه پست شود من جمله : کپی مدارک شناسایی اعضای هیئت مدیره و شرکا،تاییدیه نداشتن سابقه کیفری اعضای هیئت مدیره(چنانچه شخصی شریک باشد و سمتی در هیات مدیره نداشته باشد احتیاجی به ارائه گواهی عدم سوء پیشینه ندارد.)، با توجه به موضوع فعالیت شرکت و در صورت لزوم کپی مجوز یا مدرک تحصیلی ، پرینت اوراق رسمی شرکت شامل اساسنامه،تقاضانامه و متن صورتجلسه،برگ تأیید نام و پذیرش تأسیس از سامانه
 6. مادامیکه ابلاغیه صدور آگهی تأسیس در سامانه ثبت شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری دریافت شود، وضعیت کارشناسی پرونده مورد پیگیری باشد.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

زمان ثبت شرکت در کرج

افرادی که می خواهند شرکتی را ثبت کنند این موضوع برای آن ها حائز اهمیت است مدت زمانی است که برای ثبت شرکت طول می کشد.

مدارک ثبت شرکت در کرج

مدارک ثبت شرکت در کرج برای هر کدام از قالب های ثبتی متفاوت می باشد و مؤسس باید بر اساس نوع فعالیت شرکت و هم چنین اعضا و شرکا مدارک مورد نیاز را تهیه کرده و به اداره ثبت شرکتها جهت ثبت ارسال نماید .

اخذ کارت بازرگانی در کرج

صادر شدن کارت بازرگانی در کرج برای آن دسته از بازرگانان می باشد که موسسه خود را در دفتر ثبت تجارتی ثبت کرده باشند

شرایط انتخاب اسم شرکت

برای انتخاب نام شرکت باید عوامل مختلفی را در نظر داشت و به دلیل اینکه هویت حقوقی به افراد میدهد باید قانون را بطور دقیق رعایت کنند و این اسم طبق همین قانون انتخاب گردد.

ثبت تغییرات شرکت در کرج

با توجه به رشد روز افزون موضوعات تجاری و بازرگانی و تغییر و تحولات موجود در بازار ممکن است شرکتها بخواهند یا مجبور شوند تغییراتی در امور یا موضوع شرکت ایجاد نمایند

اخذ جواز صنایع در کرج

جواز تاسیس صنایع در کرج در زمینه اشتغال و تولید داخلی دارای اهمیت ویژه ای می باشد

افزایش سرمایه شرکت

افزایش سرمایه شرکت در مجمع عمومی قابل انجام می باشد لذا در صورتی که این اختیار افزایش را به هیئت مدیره داده باشند و در اساسنامه شرکت این موردنیز ذکر شده باشد باید توسط ایشان انجام شود .

ثبت آنلاین شرکت در کرج

مراجعه کنندگان از طریق اینترنت و بدون مراجعه به اداره ثبت شرکت بتوانند مراحل ثبت شرکت را انجام دهند

اخذ کداقتصادی

پس از ثبت شرکت یا موسسه و پس از صدور آگهی تاسیس باید در عرض دو ماه در دارایی تشکیل پرونده داده و برای دریافت کد اقتصادی اقدام نماید

مجمع عمومی موسس

مجمع عمومی مؤسس به مجمعی اطلاق می شود که تنها یک بار جهت بنا نهادن شرکت برگزار می شود و اولین مجمع شرکت سهامی محسوب می شود

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟