لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

نحوه ی تنظیم صورتجلسات در مجامع عمومی شرکت در کرج


مالکین سهام شرکت ها در کرج هر نوع تغییراتی که قصد دارند انجام بدهند و این تغییرات اعم از انتخاب مدیر، بازرس یا بازرسین، تغییر و یا انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، تصویب ترازنامه، تغییرات در اساسنامه، کاهش و یا افزایش سرمایه، انحلال شرکت و نحوه تصفیه حساب می باشد بایستی آن را به وسیله مجمع عمومی فوق العاده ویا عادی به صورت فوق العاده و یا در صورت تفویض اختیار بعضی به هیئت مدیره در غالب صورتجلسه به سازمان ثبت شرکت ها بلاغ نمایند .

نحوه ی تنظیم صورتجلسات در مجامع عمومی شرکت در کرج

در این مقاله به توضیحات و نحوه تنظیم صورتجلسه مجامع عمومی نیز پرداخته می شود :

تنظیم صورتجلسه های مجمع عمومی فوق العاده در کرج 

به منظور تنظیم صورتجلسه های مجمع عمومی فوق العاده در کرج رعایت نکاتی به شرح ذیل الزامی می باشد:

 1. عنوان صورتجلسه را بایستی صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده تعیین نماید.
 2. نام ، نوع حقوقی و شماره ثبت شرکت بایستی درج گردد.
 3. میزان سرمایه ثبتی شرکت اعلام گردد .
 4. محل ، تاریخ و ساعت برگزاری مجمع دقیقاً عنوان گردد .
 5. ذکر تعداد شرکت کننده و سمت آن ها در مجمع.
 6. درصورتی که به منظور برگزاری مجمع دعوت نامه ای از شیوه نشر آگهی صادر شده باشد بایستی نام روزنامه و محتوای آن به همراه تاریخ درج دعوت نامه ابلاغ گردد.
 7.  به منظور شرکت های سهامی بایستی اعضاء هیئت رئیسه به همراه سمت نوشته و تعیین شوند .
 8. درج تصمیم های گرفته شده در رابطه با تغییرات اساسنامه شرکت و یا مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده بوده و با نوشتن دقیق جزئیات از الزامات می باشد.

در این صورت جلسات در صورتی که سرمایه شرکت در کرج کاهش و یا افزایش داشته باشد بایستی میزان قبلی و میزان بعدی به صورت دقیق مشخص گردد .هم چنین تغییرات مربوط به سهام شرکت در کرج و یا ارزش اسمی سهام به همراه ماده اساسنامه که تغییرات در رابطه با آن اعمال شده بایستی ذکر گردد .

به منظور نقل و انتقال سهام شرکت در کرج  نیز بایستی قید گردد که مطابق ماده 40 لایحه اصلاحی قانون تجارت در دفتر ثبت سهام ، سهم فرد انتقال دهنده با مشخصات کامل هویتی کارت ملی و شناسنامه به همراه تعداد سهامی که خواهان انتقال می باشد به خریدار و یا فرد سهام گیرنده به همراه مشخصات کامل هویتی مندرج در کارت ملی و شناسنامه و مبلغ و تعداد سهام خریداری و یا انتقال دهده شده باید آورده شود و سپس با هماهنگی وکیل شرکت مشخصات فروشنده و خریدار سهام به سازمان ثبت شرکت ها  در کرج اعلام نمایند تا با حضور شخص خریدار و فروشنده امضاء ذیل دفاتر اخذ گردد.

با کامل نمودن صورتجلسه و امضاء حاضرین در جلسه و تعیین اشخاص غایب به همراه مدارک لازم دیگر صورتجلسه باید تحویل سازمان ثبت شرکت ها شود .البته در این رابطه بایستی اعضاء صاحب حق امضاء در شرکت درخواست کتبی را امضاء و به همراه صورتجلسه به سازمان ثبت شرکت ها تحویل دهند تا مبادرات مقتضی انجام پذیرد .

تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی سالیانه یا عادی بطور فوق العاده در کرج

 1. عنوان صورتجلسه که بایستی به نام صورتجلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بطور فوق العاده تعیین گردد.
 2. نام کامل ، نوع حقوقی و شماره ثبت شرکت ذکر گردد.
 3. سرمایه ثبتی شرکت ذکر گردد.
 4. محل برگزاری جلسه به همراه تاریخ و ساعت تشکیل جلسه ذکر گردد.
 5. تعداد اعضاء شرکت کننده به همراه نام و سمت آن ها ذکر گردد.
 6. در صورت دعوت از طریق آگهی ، نام روزنامه ، تاریخ نشر و مفاد آن بایستی ذکر گردد.
 7. اعضاء هیئت مدیره برای شرکت های سهامی بایستی مشخص گردد.
 8. قید تصمیم های گرفته شده در رابطه با  انتخاب اعضاء هیئت مدیره به همراه مشخصات آن ها و اصلی و علی البدل بودن آن ها . هم چنین بازرسین اصلی و علی البدل به همراه مشخصات هویتی کامل و انتخاب روزنامه ، تصویب ترازنامه ریال بررسی سود و زیان و سال مالی نیزبایستی مشخص گردند.

بعد از آن با دریافت امضا حاضرین در جلسه و مشخص نمودن اشخاص غایب و به همراه مدرک های لازم دیگر و امضای مالکین حساب در ذیل تقاضای کتبی به وکیل شرکت به منظور تحویل به اداره ثبت شرکت ها به منظور انجام تغییرات تحویل داده می شود.

وکیل ثبت شرکتها دارای دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت در کرج

تنظیم صورتجلسه هیئت مدیره در کرج

بعد از انتخاب نمودن اعضاء هیئت مدیره در جلسه مجمع عمومی سالیانه در کرج و یا حسب مورد فوق العاده این اعضاء بایستی تشکیل جلسه داده  و در رابطه با تعیین مقام و معرفی مالکا�� امضاء مجاز و در صورت نیاز تعیین وظایف مدیر عامل و حیطه اختیارات او تصمیم گیری نمایند و نتیجه ها  به پیوست یک برگ از صورتجلسه مجمع های عمومی برای اداره ثبت شرکت ها ارسال گردد. بنابراین توجه نمودن  به نکته های ذیل به منظور تنظیم صورتجلسه الزامی می باشد :

 1. عنوان صورتجلسه که باید صورتجلسه هیئت مدیره تعیین شود ذکر گردد.
 2. نام کامل ، نوع حقوقی و شماره ثبت شرکت ذکر گردد.
 3. محل برگزاری جلسه ، تاریخ و ساعت برگزاری ذکر گردد.
 4. ذکر تعداد اعضاء شرکت کننده به همراه نام و سمت آن ها ذکر گردد.
 5. در صورت دعوت از طریق آگهی ، نام روزنامه ، تاریخ نشر و محتوای آن بایستی ذکر گردد.
 6. در صورتی که  مدیر عامل عضو هیئت مدیره می باشد و یا نمی باشد بایستی مشخص گردد .
 7. معرفی دارندگان امضاء مجاز با تعیین مواردی که نیاز به این امضاء ها دارند.

بعد از آن کلیه حاضرین با ذکر عنوان و مقام  صورتجلسه را امضاء و نام غایبین درج می گردد و به پیوست مدارک مورد نیاز یک نسخه از صورتجلسه به اداره ثبت شرکت ها ارسال می گردد .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

نحوه ی تنظیم صورتجلسات در مجامع عمومی شرکت در کرج

مالکین سهام شرکت ها در کرج هر نوع تغییراتی که قصد دارند انجام بدهند بایستی آن را به وسیله مجمع عمومی فوق العاده ویا عادی به صورت فوق العاده و یا در صورت تفویض اختیار بعضی به هیئت مدیره در غالب صورتجلسه به سازمان ثبت شرکت ها بلاغ نمایند .

تنظیم صورتجلسه شرکت در کرج

صورتجلسه ، به معنای نوشته ای می باشد که رویدادها و گفتگوهای جلسه در آن ثبت می گردد در این مقاله از نحوه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج اطلاعاتی را مطالعه نمایید

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

این امکان وجود دارد که بعد از پایان پروسه ثبت اشخاص حقوقی در کرج نیاز داشته باشند که تغییر و یا تحولاتی را در شرکت در کرج به وجود بیاورند. در این مورد نیاز به مدارکی جهت ثبت در اداره ثبت شرکتها مورد نیاز می باشد که در این مقاله مطالعه نمایید .

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

بعد از اینکه شرکتهای تجاری و موسسات غیر تجاری در کرج در اداره ثبت شرکتها تمامی روال قانونی ثبت را انجام دادن می توانند اقدام به تغییراتی در اساسنامه شرکت نمایند. اعمال تغییرات در شرکت باید با تشریفات و رعایت قوانین و مواری از جمله برگزاری یکی از مجامع عمومی و تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت باشد

مراحل ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

تغییرات شرکت در کرج در بردارنده ی ، تغییر نشانی شرکت، تغییر موضوع و اسم شرکت، افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، ورود یا خروج شریک یا سهامدار، انتخاب اعضای هیأت مدیره، تصویب ترازنامه سود و زیان، انحلال شرکت و.. می باشد.

انحلال شرکت در کرج

به دلایل مختلفی شرکت منحل می گردد و این موارد انحلال شرکت در کرج را قانون گذار در قانون تجارت پیش بینی نموده است.

تغییر آدرس شرکت

آدرس شرکت مکانی می باشد که در هنگام ثبت مورد نظر در بند سه اساسنامه ی آن ذکر می شود. بعد از ثبت شرکت امکان تغییر آن وجود دارد .دراین مقاله به مراحل تغییر آدرس شرکت می پردازیم

ثبت تغییرات شرکت در کرج

با توجه به رشد روز افزون موضوعات تجاری و بازرگانی و تغییر و تحولات موجود در بازار ممکن است شرکتها بخواهند یا مجبور شوند تغییراتی در امور یا موضوع شرکت ایجاد نمایند

ثبت تغییر نام شرکت در کرج

از مواردی که در طول زمان بعد از ثبت شرکت ممکن است با آن مواجه شوید تصمیم مبنی بر تغییر نام شرکت در کرج می باشد. که در این مقاله به مراحل ثبت تغییرنام شرکت در کرج پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

مراحل انحلال شرکت با مسئولیت محدود در کرج

دلایل انحلال شرکت بامسئولیت محدود در کرج به دو صورت می باشد هم دلیل عام و هم دلیل خاص آن . از جمله می توان به تصفیه توسط مدیر تصمفیه و تقسیم اموال نیز اشاره نمود .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟