لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

ثبت آنلاین شرکت در کرج


با پیشرفت علم و تکنولوژی و فراگیر شدن ارتباطات و امور الکترونیکی اکثر مردم علاقه خود را به انجام و پیگیری کارهای خود از این طریق نشان داده و همین امر موجب شده است مراجع اداری نیز از این امر مستثنا نبوده و جهت سرعت بخشیدن به امور و رفاه حال مراجعه کنندگان اقدام به راه اندازی سامانه ای نموده که مراجعه کنندگان از طریق اینترنت و بدون مراجعه به اداره ثبت شرکت بتوانند مراحل ثبت شرکت را انجام دهند. آدرس این سامانه "  http://irsherkat.ssaa.ir " می باشد.

مزایای ثبت آنلاین شرکت در کرج

  1. افتتاح حساب بانکی تجاری.
  2. برخورداری از وام و منابع مالی.
  3. کسب اعتماد.
  4. معاملات سودمند.
  5. سفر تجاری به سایر کشورها.

مراحل و چگونگی ثبت شرکت در در کرج را این مقاله توضیح داده شده است:

ثبت آنلاین شرکت در کرج

• نخست به  سامانه ی http://irsherkat.ssaa.ir  مراجعه نمائید. قسمتی به نام پذیرش ثبت درخواست وجود دارد که با ورود به آن تقاضای خود را در فرمی که در صفحه مشاهده می نمائید ثبت کرده و اقدام به تکمیل آن نمائید. تمامی اطلاعات درخواست شده مربوط به متقاضی و هر اطلاعات دیگری باید در این فرم کامل شود.اطلاعاتی که باید کامل شود مواردی مانند نام، نام خانوادگی، شماره تلفن متقاضی تأسیس شرکت یا مؤسسه ، تابعیت متقاضی ، سمت متقاضی، چنانچه ایرانی باشد شماره ملی و چنانچه خارجی باشد شماره گذرنامه می باشد.

•  دوم : با انتخاب نام و نوع شخص حقوقی شرکت فرم مربوطه را کامل نمائید.در این مرحله شما قادر خواهید بود 5 اسم برای شرکت خود انتخاب کنید و آنها رابه ترتیب اولویت قید نمائید. سپس از میان نامهای ارائه پیشنهاد شده نامی انتخاب خواهد شد که قبلا به ثبت نرسیده باشد و یا بر گرفته از ارگان دولتی نباشد.و یک کد رهگیری به شما ارائه می شود.

• سوم : می بایست نوع فعالیت شرکت و مدت زمان آن مشخص شود .برخی از فعالیتها آموزشی و علمی بوده و زمان فعالیت آنها ممکن است محدود یا نا محدود باشد.و فعالیتهایی نیز هستند که برای انجام آن باید از مراجع مربوطه مجوز اخذ نمایند.

• چهارم : در صوتی که شرکت دارای دفتر مرکزی میباشد آدرس آن قید شود و چنانچه دفتر و یا مکان خاصی در نظر نگرفته اید قادر خواهید بود نشانی منزل، شماره تماس، و کد پستی خود را ثبت کرده تا مدارک ثبت شرکت به آدرس قید شده ارسال گردد.

• پنجم : برای شروع فعالیت هر شرکتی مبلغی به عنوان سرمایه اولیه تعیین شده است  که در قسمت سرمایه شخص حقوقی باید درج شود.دست کم 1 میلیون ريال برای ثبت شرکت تعیین شده است.برای تعیین سرمایه اعتبار شرکت را لحاظ کرده و مبلغ بیشتری تعیین خواهد شد.

• ششم : در فرمی که نمایش داده می شود نام شرکای شرکت را ثبت نمائید.مشخصات ثبت شده باید کامل باشد مثلا اطلاعات شناسنامه ای، مانند آدرس پستی و شماره تماس نیز باید قید شود.در برخی از شرکتها شرکای شرکت  از ۱۵۰نفر بیشتر است .برای اینشرکتها فرم مخصوصی طراحی شده و در سایت وجود دارد که باید آنرا دریافت کرده و تکمیل نمائید.

• هفتم ‌: مقدار سهام شرکا و سمت انها باید در این قسمت ثبت شود. نوع سهام ممکن است نقدی بیا غیر نقدی باشد که در فرمباید مشخص شود.

• هشتم : در صورتی که برای شرکت شعبه هایی ایجاد شده است به همراه نشانی آنها باید در فرم ثبت نمائید. پس از اینکه این کار انجام شد سال مالی باید تعیین شود و صورتجلسه تکمیل شود.

• نهم : در فرم مخصوص اساسنامه که در اختیار شما قرار می گیرد باید اطلاعات آن قید و کامل شود و چنانچه تمایل داشته باشید قوانین ویژه ی شرکت خود را نیز درج نمائید. پس از تکمیل باید آن را برابر اصل کنید و در سامانه اداره ثبت شرکت ها بارگزاری نمائید.

دهم : در مرحله نهایی ثبت شرکت مدارک شما مورد تایید قرار می گیرد.به این صورت که مدارک مورد نیاز باید به طور کامل درج شود و بعد از اینه تایید شد می بایست  روی گزینه ی پذیرش نهایی کلیک کنید.

هنگامی که پذیرش نهایی تقاضای ثبت تاسیس انتخاب شد، اطلاعات ثبت شده در سایت توسط کارشناس اداره کنتری و وارسی خواهد شد و در مورد اسامی پیشنهاد شده اعلام نظر خواهد شد.چنانچه مورد تایید قرار گرفت باید رسید پذیرش اینترنتی را اخذ نمائید و آنها را پرینت گرفته و به امضا اعضا شرکت رساند.

پس از انجام این کار اسناد را توسط پست به اداره ثبت شرکتهای کرج ارسال کرده و بارکدی به شما ارائه میشود که باید آ را در سایت ثبت نمائید.

اسنادی که جهت ارسال باید مهیا شود از این قرار است:مدارکی که به امضاء اعضا رسیده باششد در دو نسخه ، کپی مدارک هویتی افراد، نداشتن سابقه کیفری اعضا و نسخه ای ازتأیید نام و برگه ی رسید تاییدیه اینترنتی.

کارشناس ذی ربط در صورت تکمیل بودن مدارک پیش نویس آگهی ثبت را آماده خواهد کرد. با انجام این کار درخواست کننده یا وکیل ثبت شرکت  باید به اداره ثبت شرکتها مراجعه کرده وجهت دریافت مدارک ثبتی و امضا کردن دفاتر ثبتی اصل شناسنامه و کارت ملی را ارائه نمایند.

با تایید شدن مراحل ذکر شده در نهایت باید برای چاپ آگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی اقدام نمائید. از آنجا که حفظ اصل این آ��هی از اهمیت برخوردار است در نگهداری از آن دقت داشته باشید. نام و نوع شرکت می بایست در اگهی قید شود و با درج شدن آگهی شما قادر خواهید بود رسما فعالیت خود را شروع کنید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت تغییرات موسسه غیر تجاری در کرج

بعد از اینکه ثبت آنها به پایان رسید این امکان برای موسسات غیرتجاری در کرج وجود دارد بنابر اساسنامه ای که در زمان تأسیس تنظیم می شود ، تغییراتی را اعمال نمایند

اخذ کارت بازرگانی در کرج

صادر شدن کارت بازرگانی در کرج برای آن دسته از بازرگانان می باشد که موسسه خود را در دفتر ثبت تجارتی ثبت کرده باشند

ثبت اختراع در کرج

به مجموعه عملکردها یا راهکارهای فنی تازه ای که جهت انتفاع یک مشکل بخصوص میتوان از ان استفاده کرد اختراع گفته می شود

استعلام ثبت شرکت در کرج

سیستم استعلام ثبت شرکتها امکانی است که جهت بیشتر افراد ، مجموعه ها و شرکت ها در نظر گرفته شده است

اخذ کداقتصادی

پس از ثبت شرکت یا موسسه و پس از صدور آگهی تاسیس باید در عرض دو ماه در دارایی تشکیل پرونده داده و برای دریافت کد اقتصادی اقدام نماید

انتخاب اسم شرکت در کرج

اسم شرکت باید نوین باشد و پیش از این شخص دیگری همان نام را نباید به ثبت رسانده باشد و نامی که انتخاب می کند باید با دیگر اسامی که قبلا به ثبت رسیده دارای وجه تمایز و قابل شناسایی باشد

کارت بازرگانی چیست ؟

کارت بازرگانی مجوزی است که به دارندگان آن اعم از حقیقی یا حقوقی اجازه می دهد در حوزه صادرات و واردات مشغول تجارت شود. تعداد کثیری از کسانی که نسبت به اخذ کارت بازرگانی از وزارت بازرگانی اقدام کرده اند از مزایای آن برخوردار می شوند

ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج

بعد از اینکه شرکت سهامی خاص بر اساس قوانین تجارت در کرج ثبت شد مؤسسین آن می توانند طبق موارد ذکر شده در اساسنامه شرکت و ساختار آن اقدام به ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص نمایند

شرایط ثبت شرکت در کرج

تنها در صورتی شرکت شکل می گیرد که بین شرکا و سهامداران با در نظر گرفتن ضوابط و قوانین حقوقی قرادادی شکل بگیرد.

نقل و انتقال سهام شرکت در کرج

سهام بی نام به اوراق سندی گفته می شود که آن را در وجه حامل گویند که هر کس در مجمع عمومی صاحبان سهام ارائه دهد می تواند به عنوان مالک آن شود.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟