لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

اقدامات ثبت شرکت در کرج


اولین سوالی که در ذهن بعد از تأسیس شرکت می رسد که برای ثبت شرکت چه باید کرد در این مقاله به این موضوع پرداخته می شود :

مرجع ثبت شرکت ها  که در تهران تقاطع خیابان میرداماد، با اتوبان مدرس پلاک ۲۷۵ واقع شده است  که تنها در زمان صادر شدن آگهی و یا دریافت پرونده تاسیس رد شده باید به این آدرس به صورت حضوری مراجعه نمود به ، و در مورد شماره تماس این اداره ذکرشده  این نکته  بسیار مهم می باشد که هیچ تماسی از جانب این اداره پاسخ داده نخواهد.

تجربه و تخصص در زمینه ثبت شرکت در کرج حرف اول اقدامات ثبت شرکت می باشد که شما متقاضی گرامی می توانید از راهنمایی و مشاوره در این زمینه با مجتمع وکیل ثبت شرکتها اطلاعات لازم را کسب نمایید . 

نحوه ثبت شرکت در وب سایت اداره ثبت شرکت ها

تمامی مراحل تا تاییدیه اولیه به شکل اینترنتی صورت می پذیرد و از مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت ها باید خودداری کرد.

۱- اطلاعات تقاضا کننده ثبت شرکت :

در اولین  مرحله باید اطلاعات شخص تقاضا کننده  به سیستم ثبت شرکت ها  وارد شود که این شخص هم می تواند یکی از شرکا و یا وکیلی که امور ثبت شرکت را به عهده دار است باشد.

۲- اسم مورد نظر برای شرکت خود :

در این بخش می توان پنج نام به ترتیب اولویت برای ثبت شرکت درخواست کرد، باید به این نکته توجه تمود که که نام های درخواستی باید حداقل از ۳ سیلاب (کلمه) خاص تشکیل شده باشند و به موارد قانونی انتخاب اسم به منظور  ثبت شرکت باید توجه نمود.

۳-موضوع فعالیت شرکت :

در مرحله ۳ موضوع فعالیت شرکت باید ذکر شود، در مورد موضوع های مختلف شرکت ، اعم از فعالیت هایی که نیاز به اخذ جواز دارند و موضوعات بدون نیاز به مجوز در این بخش سایت قید شده است.

۴-نشانی شرکت که تمایل به ثبت آن دارید :

در این بخش آدرس و کدپستی و شماره تلفن دفتر مرکزی شرکت باید به صورت واضح ثبت گردد تا موارد ارسالی به این آدرس ارسال شود.

۵-  تعیین سرمایه اولیه شرکت:

در مرحله ۵ از در وب سایت مرجع ثبت شرکت ها باید میزان اولیه سرمایه شرکت ذکر شود.

۶- اشخاص شرکت:

در این بخش مشخصات کامل هویتی و آدرس و شماره تماس دقیق تمامی  اعضای شرکت ثبت می شود.

۷-سهام یا سرمایه اعضای شرکت:

در مرحله ۷ از وب سایت ثبت تاسیس شرکت ها میزان سرمایه یا سهام هرشخص باید به صورت دقیق و واضح ثبت شود.

۸-سمت اعضای شرکت:

اعضای شرکت که در مرحله ششم ثبت شده اند ، در این مرحله سمت های آن ها مشخص و معین  می شود که برای هر شرکتی که در حال ثبت می باشد باید حتما سمت های مدیرعاملی و رئیس هیئت مدیره مشخص شود ، نکته قابل توجهی وجود دارد و آن این است که  اعضای  شرکت باید با توجه به جلسه موسسین شرکت سمت های دیگری را برگزینند.

۹- روابط میان اشخاص :

زمانی که  نماینده و یا وکیل در شرکت وجود دارد اسم وکیل در این قسمت قید می شود.

۱۰-شعب شرکت :

زمانی که ایجاد شدن شعبه در سایر واحدهای ثبتی نشانی دقیق شعبه و نام مدیران آن در این قسمت ثبت می شود.

۱۱-روزنامه رسمی و سال مالی شرکت :

در شرکت های سهامی خاص باید یکی از روزنامه های کثیرالانتشار درج شود و در این بخش به منظور آگهی های شرکت انتخاب می گردد و در شرکت های با مسئولیت محدود و موسسه های تجاری نیازی به انتخاب روزنامه نمی باشد،هم چنین روز و ماه سال مالی هرشرکت در این قسمت مشخص می شود که معمولا یکم فروردین هرسال است.

۱۲- بخش صورت جلسه:

صورت جلسه تاسیس گران هر شرکت در این بخش باید ثبت شود که در آن هیئت مدیره شرکت مشخص می گردد.

۱۳-تقاضانامه یا اظهارنامه:

در شرکت های سهامی خاص و موسسه های غیرتجاری اظهارنامه ودر شرکت های مسئولیت محدود تقاضانامه تنظیم می گردد.

۱۴-اساسنامه شرکت :

اساسنامه در شرکت های با مسئولیت محدود شامل  بیست و شش ماده و ۲ تبصره ،در موسسه های غیرتجاری ۲۶ ماده و در شرکت های سهامی خاص ۶۴ ماده و ۱۱ تبصره می باشد.

۱۵-شرکت نامه:

شرکت نامه در شرکت های سهامی خاص و هم چنین در موسسه های غیرتجاری جزء اوراق شرکت نمی باشد  و به عبارت ساده تر این دونوع ثبت تاسیس شرکت نامه ندارند اما در شرکت های با مسئولیت محدود متن شرکت نامه باید تنظیم گردد.

۱۶-تایید مدارک

مرحله پایانی ثبت تاسیس در وب سایت اداره ثبت شرکت ها شامل تایید مدارک می باشد ، در این مرحله مدارک مورد نیاز مربوط به ثبت شرکت مورد درخواست ذکر می شود که پس از تایید می توان گزینه ی پذیرش نهایی را انتخاب کرد.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تفاوت اساسنامه و شرکتنامه

اسناسنامه نوعی از اسناد مهم شرکت محسوب می شود اساسنامه برای شرکتهای سهامی می باشد ولی شرکتنامه برای کلیه ی شرکت ها الزامی نمی باشد در حقیقت شرکت نامه تنها به شرکت هایی از قبیل شرکت با مسئولیت محدود ، تضامنی ، نسبی تعلق دارد

قوانین ثبت شرکت در کرج

برای آن که شرکتی در کرج تأسیس و راه اندازی شود مستلزم قصد و اراده شرکا می باشد و به دریافت اجازه قبلی از مقام های اداری نیازمند نمی باشد.

نمونه آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده

در این مقاله نمونه ای از آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید

شرایط بازرسین شرکت سهامی خاص

به وسیله قانون گذار وظیفه های بازرسین شرکت سهامی خاص به عنوان یکی از پایه و اساس اصلی و با اهمیت شرکت های سهامی بسیار گسترده تعریف شده است

ثبت شرکت تضامنی در کرج

برای تشکیل و ثبت شرکت تضامنی در کرج بایستی مواردی به شرح ذیل انجام گردد برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

مدارک ثبت شرکت سهامی عام در کرج

جهت ثبت شرکت سهامی عام در کرج نیاز به ارائه مدارکی می باشید الزامی است که این مدارک برای اداره شرکتها ارسال شود میتوانید مقاله مدارک ثبت شرکت سهامی عام در کرج را مطالعه نمایید .

ثبت شرکت سهامی عام در کرج

شرکت سهامی عام در کرج شرکتی می باشد که 30درصد از سرمایه آن به وسیله فروش سهام به مردم به غیر از سهامداران شرکت فروخته و فراهم می گردد.

ویژگی های شرکت های سهامی عام در کرج

به شرکت که سرمایه آن به سهام تقسیم شده باشد و هر شریک با توجه به مقدار سهامی که خریداری نموده است در شرکت سهامدار و شریک می باشد شرکت سهامی عام گفته می شود. در این مقاله به ویژگی های شرکت سهامی عام در کرج پرداخته می شود

مجمع عمومی عادی چیست؟

مجمع عمومی متشکل از شرکاء شرکت و مجموع اشخاصی می باشد که شخصیت شرکت را به وجود آورده‌اند و شخصیت حقوقی شرکت وابسته به وجود آن‌ها می باشد. مجمع عمومی بالاترین مرکز قدرت و تصمیم‌گیری شرکت و تعیین کننده مقررات آن می‌باشد.

مزایای ثبت شرکت در کرج

اشخاصی که در کرج شرکت خود را به ثبت می رسانند شامل مزایایی می شوند.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟