لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت کشاورزی در کرج


رشته کشاورزی رشته ای است که در آن چگونگی مصرف آب در کشاورزی مورد عنایت خاصی واقع شده است از جمله فعالیت ها و موضوعاتی که در این مبحث مورد ارزیابی و تحقیق واقع می گردد می توان به روش های مختلف مصرف آب در کشاورزی اشاره کرد که با بهره گیری از شاخه های دیگری به اموری مانند زمین شناسی، هواشناسی، خاک شناسی، طراحی و بناسازی تاسیسات آبی به صورت آب رسانی به مزرعه های کشاوزری به وسیله کانال ها و لوله ای انتقال آب در مزرعه ها و زمین های زراعتی و باغی و هم چنین مهیا نمودن نیاز محصولات زراعی با استعمال از راه و روش های گوناگون آبیاری می پردازد.

در صورتی که شرکت کشاورزی دربردارنده ی موضوع فعالیت بذر پاشی نهال گذاری و پرورش گیاهان و فرآورده های نباتی می باشد با توجه به موضوع فعالیت چنانچه به دریافت مجوز نیازمند باشد بایستی از مرجع های ذیصلاح جواز دریافت شود.

جهت  انجام ثبت شرکت کشاورزی در کرج می توان مثل  شرکت های دیگر  در چارچوب های سهامی خاص یا با مسئولیت محدود برای ثبت مبادرت کرد. در ثبت شرکت کشاورزی در صورتی  تعداد اعضا در چارچوب مسئولیت محدود باشد با حداقل 2 نفر اعضاء هیئت مدیره که قادر می باشند  به عنوان  مدیر عامل یا رئیس هیئت مدیره یا نائب رئیس و در کنار این عنوان  ها می توانند در هیئت مدیره هم عضویتی داشته باشند  با عنایت  به اینکه هر کدام یک  از اعضاء هیئت مدیره که عضو اصلی شرکت می باشند الزامی و ضروری است تا دربردارنده عنوان سهامدار هم باشند و هم چنین در صورتی که ثبت شرکت کشاورزی در طرح  سهامی خاص باشد، حداقل به 3 نفر اعضاء هیئت مدیره با عنایت به این که مراحل عنوان ها بایستی رعایت شود نسبت به این که مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره و نائب رئیس بوده است همراه با سمت عضو هیئت مدیره و سهامدار بودن آن ها هم ضروری و الزامی می باشد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت کشاورزی با مسئولیت محدود در کرج

  1. رونوشت شناسنامه و کارت ملی برابر با اصل شده تمامی اعضاء در دفتر اسناد رسمی کشور.
  2. دو قطعه عکس به منظور انجام تایید سوء پیشینه در پلیس +10.
  3. با عنایت به موضوع فعالیت و زمینه ابلاغ شده در اساسنامه در صورتی که واژه تولید ،ساخت و بهره برداری طراحی سایت و آموزش قید شود نیازمند به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح می باشد.

شرایط لازم جهت انجام تاسیس شرکت کشاورزی با مسئولیت محدود در کرج

  1. برگه های های اساسنامه شرکت و تقاضانامه و شرکت نامه و متن صورتجلسه تنظیم گردد.
  2. با عنایت به قانون سال 1311 از آن سال تا به امروز حداقل سرمایه به منظور ثبت  1.000.000 ریال می باشد و می بایست  در اساسنامه شرکت ذکر شود شایانذکر است که مقدار این سرمایه می تواند بیشتر و حتی بی نهایت هم باشد.
  3. گواهی نامه عدم سوء پیشینه هر کدام یک از اعضاء هیئت مدیره ارائه گردد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت کشاورزی سهامی خاص در کرج

  1. رونوشت شناسنامه و کارت ملی برابر با اصل شده تمامی اعضاء در دفتر اسناد رسمی کشور ارائه گردد.
  2. دو قطعه عکس به منظور انجام نامه تایید سوء پیشینه در پلیس +10 ارائه گردد.
  3. با عنایت به موضوع فعالیت و زمینه ابلاغ شده در اساسنامه در صورتی که واژه تولید ،ساخت و بهره برداری طراحی سایت و آموزش قید شود نیازمند به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح می باشد.
  4. در صورتی که فعالیت نیاز به مجوز داشته باشد بایستی مجوز از مرجع های ذیصلاح دریافت و ارائه گردد.

شرایط لازم جهت انجام تاسیس شرکت کشاورزی سهامی خاص در کرج

مدرک شناسایی برابر با اصل شده باشد، تمامی اعضاء هیئت مدیره و سهام داران و بازرسان که دربردارنده بازرس اصلی و جانشین  و منشی جلسه می باشد ارائه گردد.

اعضاء هیئت مدیره قادر می باشد با حداقل 3 نفر و 2 نفر بازرس اصلی و جانشین که هیچ گونه نسبتی با یکدیگر ندارند و هم چنین هیچ گونه نسبتی با اعضاء هیئت مدیره نداشته باشند تشکیل شود.

با عنایت به سرمایه اولیه که در اساسنامه شرکت ابلاغ شده است شرکت بایستی 35 در صد از تمامی سرمایه نقدی شرکت را در بانکی به اسم شرکت واریز  نماید و بعد از واریز نمودن  اصل فیش واریزی همراه با  نامه بانک که تایید به رئیس شعبه بانک یا مهر و امضاء آن می باشد و در نامه خطاب به اداره ثبت شرکت های استان مربوطه قید می شود ارائه گردد.

با عنایت به این که شرکت کشاورزی به مجوز نیازمند می باشد بنابر این لازم و ضروری می باشد که جهاد کشاورزی و یا سازمانی  که جواز را صادر نموده است تایید نماید.بدین ترتیب:

نام را تایید نمایند.

ورقه ها به وسیله موسسین و اعضاء به امضا برسد.

 ورقه ها به وسیله جهاد کشاورزی به منظور آگاهی  اداره ثبت شرکت از تائیدیه جهاد کشاورزی ممهور به مهر گردد.

به منظور  ثبت شرکت با موضوع فعالیت کشاورزی مورد هایی از قبیل فرآوری نهاده های گیاهی تولید انواع گیاهان و نباتات ،ورود،ساخت ، تبدیل، بسته بندی، فرموله کردن، عرضه و صدور تمامی دفع آفت ها و بیماری های نباتی، هورمون های نباتی و علف کش ها حشرات مفید، انگل ها، شکارها، میکروارکانیم های مورد استعمال در منبع بیولوژیکی با آفت های  نباتی، فروش سم های دفع آفات و بیماری های نباتی و هورمون های نباتی ، وارد نمودن بذر پیاز قلمه ، پیوند، ریشه، میوه ،نهال و تخم نباتات ذکر گردیده باشد"، نیازمند به دریافت جواز از سازمان جهاد کشاورزی (سازمان تحقیقات و آموزش کشاورزی – موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال) می باشند.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت نقشه برداری در کرج

شرکت نقشه برداری در کرج جهت انجام و سرپرستی بر طرح های گوناگون عمرانی در عرصه های ساختمانی، راه سازی، پل سازی، ساختارها، ابنیه های آبی، گرد اوری و دور کردن فاضلاب نقشه برداری به وجود آمده است.

ثبت شرکت ساختمانی در کرج

برای آن که شرکت ساختمانی در کرج به ثبت برسد ۲۰ روز کاری طول می کشد. حداقل سرمایه به منظور تاسیس و راه اندازی شرکت ساختمانی ۱۰۰ هزار تومان است در این مقاله اطلاعاتی در مورد مراحل و مدارک ثبت شرکت ساختمانی در کرج مطالعه نمایید

ثبت شرکت کشاورزی در کرج

جهت انجام ثبت شرکت کشاورزی در کرج می توان مثل شرکت های دیگر در چارچوب های سهامی خاص یا با مسئولیت محدود برای ثبت مبادرت کرد.

نمونه شرکتنامه شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت با مسئولیت محدود در کرج دارای شرایطی می باشد که حداقل با 2 شریک تشکیل شده و سرمایه اولیه آن از 100 هزار تومان کمتر نباید باشد . در این نوع شرکت در زمان تاسیس باید شرکتنامه ای تنظیم شود و جز مدارک اصلی شرکت در اداره ثبت شرکتها به ثبت برسد

آگهی تغییرات شرکت در کرج

یکی از کارهایی که پس از ثبت شرکت در کرج امکان دارد تاسیس کنندگان تصمیم بگیرند آن را انجام دهند ثبت تغییرات شرکت می باشد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟