لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت کشاورزی در کرج


رشته کشاورزی رشته ای است که در آن چگونگی مصرف آب در کشاورزی مورد عنایت خاصی واقع شده است از جمله فعالیت ها و موضوعاتی که در این مبحث مورد ارزیابی و تحقیق واقع می گردد می توان به روش های مختلف مصرف آب در کشاورزی اشاره کرد که با بهره گیری از شاخه های دیگری به اموری مانند زمین شناسی، هواشناسی، خاک شناسی، طراحی و بناسازی تاسیسات آبی به صورت آب رسانی به مزرعه های کشاوزری به وسیله کانال ها و لوله ای انتقال آب در مزرعه ها و زمین های زراعتی و باغی و هم چنین مهیا نمودن نیاز محصولات زراعی با استعمال از راه و روش های گوناگون آبیاری می پردازد.

در صورتی که شرکت کشاورزی دربردارنده ی موضوع فعالیت بذر پاشی نهال گذاری و پرورش گیاهان و فرآورده های نباتی می باشد با توجه به موضوع فعالیت چنانچه به دریافت مجوز نیازمند باشد بایستی از مرجع های ذیصلاح جواز دریافت شود.

وکیل ثبت شرکتها در این مقاله قصد دارد به مطالبی درباره ثبت شرکت شاورزی در کرج بپردازد تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

ثبت شرکت کشاورزی در کرج

جهت انجام ثبت شرکت کشاورزی در کرج می توان مثل  شرکت های دیگر  در چارچوب های سهامی خاص یا با مسئولیت محدود برای ثبت مبادرت کرد. در ثبت شرکت کشاورزی در صورتی  تعداد اعضا در چارچوب مسئولیت محدود باشد با حداقل 2 نفر اعضاء هیئت مدیره که قادر می باشند  به عنوان  مدیر عامل یا رئیس هیئت مدیره یا نائب رئیس و در کنار این عنوان  ها می توانند در هیئت مدیره هم عضویتی داشته باشند  با عنایت  به اینکه هر کدام یک  از اعضاء هیئت مدیره که عضو اصلی شرکت می باشند الزامی و ضروری است تا دربردارنده عنوان سهامدار هم باشند و هم چنین در صورتی که ثبت شرکت کشاورزی در طرح  سهامی خاص باشد، حداقل به 3 نفر اعضاء هیئت مدیره با عنایت به این که مراحل عنوان ها بایستی رعایت شود نسبت به این که مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره و نائب رئیس بوده است همراه با سمت عضو هیئت مدیره و سهامدار بودن آن ها هم ضروری و الزامی می باشد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت کشاورزی با مسئولیت محدود در کرج

  1. رونوشت شناسنامه و کارت ملی برابر با اصل شده تمامی اعضاء در دفتر اسناد رسمی کشور.
  2. دو قطعه عکس به منظور انجام تایید سوء پیشینه در پلیس +10.
  3. با عنایت به موضوع فعالیت و زمینه ابلاغ شده در اساسنامه در صورتی که واژه تولید ،ساخت و بهره برداری طراحی سایت و آموزش قید شود نیازمند به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح می باشد.

شرایط لازم جهت انجام تاسیس شرکت کشاورزی با مسئولیت محدود در کرج

  1. برگه های های اساسنامه شرکت و تقاضانامه و شرکت نامه و متن صورتجلسه تنظیم گردد.
  2. با عنایت به قانون سال 1311 از آن سال تا به امروز حداقل سرمایه به منظور ثبت  1.000.000 ریال می باشد و می بایست  در اساسنامه شرکت ذکر شود شایانذکر است که مقدار این سرمایه می تواند بیشتر و حتی بی نهایت هم باشد.
  3. گواهی نامه عدم سوء پیشینه هر کدام یک از اعضاء هیئت مدیره ارائه گردد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت کشاورزی سهامی خاص در کرج

  1. رونوشت شناسنامه و کارت ملی برابر با اصل شده تمامی اعضاء در دفتر اسناد رسمی کشور ارائه گردد.
  2. دو قطعه عکس به منظور انجام نامه تایید سوء پیشینه در پلیس +10 ارائه گردد.
  3. با عنایت به موضوع فعالیت و زمینه ابلاغ شده در اساسنامه در صورتی که واژه تولید ،ساخت و بهره برداری طراحی سایت و آموزش قید شود نیازمند به دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح می باشد.
  4. در صورتی که فعالیت نیاز به مجوز داشته باشد بایستی مجوز از مرجع های ذیصلاح دریافت و ارائه گردد.

شرایط لازم جهت انجام تاسیس شرکت کشاورزی سهامی خاص در کرج

مدرک شناسایی برابر با اصل شده باشد، تمامی اعضاء هیئت مدیره و سهام داران و بازرسان که دربردارنده بازرس اصلی و جانشین  و منشی جلسه می باشد ارائه گردد.

اعضاء هیئت مدیره قادر می باشد با حداقل 3 نفر و 2 نفر بازرس اصلی و جانشین که هیچ گونه نسبتی با یکدیگر ندارند و هم چنین هیچ گونه نسبتی با ��عضاء هیئت مدیره نداشته باشند تشکیل شود.

با عنایت به سرمایه اولیه که در اساسنامه شرکت ابلاغ شده است شرکت بایستی 35 در صد از تمامی سرمایه نقدی شرکت را در بانکی به اسم شرکت واریز  نماید و بعد از واریز نمودن  اصل فیش واریزی همراه با  نامه بانک که تایید به رئیس شعبه بانک یا مهر و امضاء آن می باشد و در نامه خطاب به اداره ثبت شرکت های استان مربوطه قید می شود ارائه گردد.

با عنایت به این که شرکت کشاورزی به مجوز نیازمند می باشد بنابر این لازم و ضروری می باشد که جهاد کشاورزی و یا سازمانی  که جواز را صادر نموده است تایید نماید.بدین ترتیب:

نام را تایید نمایند.

ورقه ها به وسیله موسسین و اعضاء به امضا برسد.

 ورقه ها به وسیله جهاد کشاورزی به منظور آگاهی  اداره ثبت شرکت از تائیدیه جهاد کشاورزی ممهور به مهر گردد.

به منظور  ثبت شرکت با موضوع فعالیت کشاورزی مورد هایی از قبیل فرآوری نهاده های گیاهی تولید انواع گیاهان و نباتات ،ورود،ساخت ، تبدیل، بسته بندی، فرموله کردن، عرضه و صدور تمامی دفع آفت ها و بیماری های نباتی، هورمون های نباتی و علف کش ها حشرات مفید، انگل ها، شکارها، میکروارکانیم های مورد استعمال در منبع بیولوژیکی با آفت های  نباتی، فروش سم های دفع آفات و بیماری های نباتی و هورمون های نباتی ، وارد نمودن بذر پیاز قلمه ، پیوند، ریشه، میوه ،نهال و تخم نباتات ذکر گردیده باشد"، نیازمند به دریافت جواز از سازمان جهاد کشاورزی (سازمان تحقیقات و آموزش کشاورزی – موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال) می باشند.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با وکیل ثبت شرکتها در ارتباط باشید و از تحربیات مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه بهره مند شوید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تعریف پیمانکار در کرج

مطابق ماده 7 قانون شرایط عمومی پیمانکار، باید گفت که پیمانکار شخص حقوقی یا حقیقی می باشد که طرف دیگر امضاء کننده ی پیمان است و اجرای موضوع پیمان را با توجه به اسناد و مدارک پیمان بر عهده گرفته است.

ثبت شرکت معماری در کرج

مواردی که معماری در کرج انجام می دهد طراحی کردن ساختمانها و فضاهای شهری و بیرونی ، ساختن بناهای قدیمی و بازسازی آنها می باشد

ثبت شرکت ساختمانی در کرج

در این مقاله درباره ثبت شرکت ساختمانی در کرج مطالبی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

وظایف مجمع عمومی فوق العاده چیست؟

از اجتماع صاحبان سهام مجمع عمومی فوق العاده تشکیل می شود و در زمان های اضطراری و زمانی که موضوع فوق العاده ای پیش آمده باشد مجمع عمومی فوق العاده تشکیل می گردد.برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وظایف مجمع عمومی مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت کشاورزی در کرج

جهت انجام ثبت شرکت کشاورزی در کرج می توان مثل شرکت های دیگر در چارچوب های سهامی خاص یا با مسئولیت محدود برای ثبت مبادرت کرد.

مجمع عمومی عادی چیست؟

مجمع عمومی متشکل از شرکاء شرکت و مجموع اشخاصی می باشد که شخصیت شرکت را به وجود آورده‌اند و شخصیت حقوقی شرکت وابسته به وجود آن‌ها می باشد. مجمع عمومی بالاترین مرکز قدرت و تصمیم‌گیری شرکت و تعیین کننده مقررات آن می‌باشد.

ثبت شرکت آموزشی در کرج

اگر قصد دارید شخصیت حقوقی فعالیت آموزشی انجام دهید بایستی جهت ثبت غیر تجاری مبادرت نمایید. در این مقاله به توضیحات بیشتر پرداخته می شود

قوانین انتخاب نام شرکت در کرج

انتخاب نمودن اسم شرکت در کرج نیازمند رعایت بعضی اصول است که در این مقاله سعی شده است تا جای ممکن به این موارد اشاره نمود. اسم شرکت می بایست از سه سیلاب تشکیل شده باشد. در این مقاله قوانین انتخاب نام شرکت در کرج را می توانید مطالعه نمایید.

وظایف مجمع عمومی موسس چیست؟

در این مقاله به وظایف مجمع عممی موسس پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

اقدامات لازم بعد از ثبت شرکت در کرج

در اصل بعد از اتمام مراحل ثبت شرکت در کرج بلافاصله نباید شروع به فعالیت کرد از نظر قانون اقدامات اولیه بعد از تاسیس شرکت ضروری می باشد که انجام ندادن آنها باعث می شود که شرکت جریمه شود در این مقاله به شرح آنها پرداخته می شود

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟