لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت خدماتی در کرج


وکیل ثبت شرکت ها در این مقاله قصد دارد تا در مورد ثبت شرکت در کرج مطالبی را به متقاضیان محترمی که قصد دارند در کرج شرکت خدماتی را ثبت نماید ارائه نماید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

شرکت خدماتی چیست؟

شرکت خدماتی از گونه شرکتهایی می باشد که در زمان تأسیس شرکت نیاز به سرمایه زیاد نمی باشد . با حداقل سرمایه اندک امکان ثبت شرکت خدماتی در اداره ثبت شرکتها وجود دارد . هم چنین شرکتهای خدماتی که در کرج به ثبت می رسند نیاز نمی باشد که مؤسس آن تحصیلات بالایی داشته باشد . معمولا از اهداف ثبت شرکتهای خدماتی ، ارائه خدمات می باشد خدماتی که در مقابل ان وجهی دریافت می شود . در ذیل به برخی از اینگونه فعالیت های خدماتی می پردازیم :

خدمات به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از :
 • حمل و نقل
 • امور آشپزخانه و رستوران
 • چاپ وتکثیر
 • امور بهره برداری از تاسیسات
 • نگهداری و خدمات فضای سبز
 • خدمات عمومی نظیر امور آبدارخانه
 • تعمیر و نگهداری ساختمان و ماشین آلات

ثبت شرکت خدماتی در کرج به دو صورت قابل ثبت می باشد زیرا در شروع ثبت باید قالب های ثبتی شرکت را انتخاب کرده و سپس اقدام به ثبت در اداره ثبت شرکتها نمایید از جمله قالب های رایج شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص می باشد در ذیل به توضیحات و شرایط بیشتر ثبت این نوع قالب های ثبتی می پردازیم :

شرایط ثبت شرکت خدماتی سهامی خاص در کرج

 • حداقل دارای 5 نفر عضو که باید 3 نفر اعضا هیئت مدیره . 2 نفر به عنوان بازرس انتخاب شوند.
 • دارای سرمایه اولیه تأسیس شرکت 1 میلیون ریال
 • مبلغ 35 درصد از سرمایه اولیه نزذد بانک سپرده و گواهی بانک اخذ گردد .
 • کلیه امور ثبت شرکت 30 روز کاری به طول می انجامد

مدارک لازم جهت ثبت شرکت خدماتی سهامی خاص در کرج

 • ارائه مدارک احراز هویتی اعضا و مدیران
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
 • اقرار نامه ای را امضا نموده
 • مجوزهای فعالیت های لازم را اخذ نموده

شرایط ثبت شرکت خدماتی مسئولیت محدود در کرج

 • دارای حداقل عضو 2 نفر که دارای شرایط سنی بالای 18 سال باشد
 • حداقل سرمایه اولیه شرکت می تواند 1 میلیون ریال باشد .
 • کل سرمایه را باید شرکا تعهد کنند

مدارک لازم جهت ثبت شرکت خدماتی با مسئولیت محدود در کرج

 • ارائه مدارک شناسایی افراد کارت ملی و شناسنامه
 • اخذ گواهی عدم سوء پیشینه
 • در صورتی که امور فعالیت نیازمنت اخذ مجوز باشد ، ارائه آن الزامی می باشد .
 • تعیین نام برای شرکت

مراحل ثبت شرکت ‎خدماتی‎ در کرج

در شروع ثبت شرکت خدماتی با یکی از قالب های ثبتی در اداره ثبت شرکت با تنظیم صورتجلسه وارائه مدارک در اداره ثبت شرکتها امکان پذیر است .

فرم صورتجلسه مؤسسین را تکمیل نمایید و اعضا ذیل آنرا امضا نموده باشند.

ذیل اوراق اساسنامه را اعضا ، امضا نموده باشند و هم چنین فرم ثبت شرکت را تکمیل نموده و سپس امضا نمایید .

5 نام مناسب فعالیت شرکت انتخاب نموده و سپس به اداره ثبت شرکتها بر اساس اولویت اعلام نموده الزامی است که این نام ها با فرهنگ انقلاب اسلامی هماهنگ باشد . سابقه ثبت قبلی نداشته باشند و از اسامی بیگانه استفاده نشود.

-پس از ارجاع متقاضی به قسمت ممیزی، بررسی‎های اولیه صورت می‎گیرد و با توجه به موضوع شرکت در صورتی که نیاز به اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح داشته باشد، در صورت لزوم به مرجع مربوطه جهت اخذ مجوز معرفی میگردد.

زمانی که کلیه مدارک به واحد مربوطه ارسال شد کارشناسان اداره بررسی های لازم را بر روی پرونده و مدارک انجام می دهند. در صورت عدم وجود نواقص در پرونده و پرداخت هزینه های مربوطه به ثبت شرکت به واحد حسابداری اداره ، فیش آن ارائه داده شود .

سپس مسئول ثبت دستور ثبت را صادر کرده

کارشناس تاسیس، مدارک متقاضی را با توجه به نوع آن مورد بررسی‎ قرار می‏دهد تا موارد منع قانونی نداشته باشد. علاوه بر این وی تمامی محتویات پرونده را نیز در داخل سیستم چک‎ می‎‎‎نماید تا در فعالیت شرکت و محتویات اشتباهات تایپی وجود نداشته باشد و در صورت مشاهده، ایرادات به متقاضی اعلام‎ می‎‎‎شود تا در اسرع وقت آنها را رفع نماید.

پس از تایید و امضای رئیس اداره ثبت، مدارک از طریق سیستم برای کارشناسی ارسال می گردد که وی نیز یک نسخه از مدارک را با مهر اداره برای درج در آگهی شرکت در روزنامه کثیر الانتشار، به متقاضی تحویل و نسخه دیگر مدارک را در پرونده متقاضی قرار می دهد.

و در آخر آگهی تاسیس در دبیرخانه مهر و شماره‎ می‎‎‎شود که پس از طی شدن این مراحل، شرکت ثبت شده به شمار می آید.

در انتها خاطر نشان می شویم که متقاضیان محترم در صورت مواجه شدن با هر سوال یا مسئله ای می توانند با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشند.

از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگزاریم.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

تغییر آدرس شرکت در کرج

اقدام به تغییر در آدرس شرکت می نمایید حالا بنا بر دلایلی این تغییرات انجام می شود جهت رسمیت یافتن می توان با تنظیم صورتجلسه ای در اداره ثبت شرکتها آن تغییرات را عملی سازید.

آگهی کاهش سرمایه

پس از کاستی ها و فزونی ها ی صورت گرفته بر روی سرمایه شرکت در طی فعالیت آن ، کاهش اجباری بر روی سرمایه کنونی و حال شرکت اعمال می گردد.

مجمع عمومی موسس

مجمع عمومی مؤسس به مجمعی اطلاق می شود که تنها یک بار جهت بنا نهادن شرکت برگزار می شود و اولین مجمع شرکت سهامی محسوب می شود

شرکت سهامی چیست ؟

به شرکتی که سرمایه آن به صورت سهام قسمت شده باشد و سهامداران به اندازه سهام خود دارای مسئولیت هستند شرکت سهامی گفته می شود.

ورود و خروج شریک شرکت در کرج

در صورتی که یکی از شرکا بخواهد بر اساس دلایلی با شرکت دیگر شراکتی نداشته باشد میتوان با در نظر گرفتن تحقیقات و تفحصاتی که در نظر می توان گرفت کاهش سرمایه شرکت و یا افزایش سرمایه شرکت را در پی داشته باشد .

اداره ثبت شرکتها در کرج

زمانی که فعالیت تجاری در کرج ثبت می شود باید در اداره ثبت شرکتها اقدام به ثبت نماید.

تبدیل شرکت محدود به خاص در کرج

ابتدا در رابطه با تبدیل شرکت مسئولیت محدود به سهامی خاص در کرج باید در مورد شباهت ها و تفاوت های دو شرکت صحبت کنیم و بعد در مورد این که چگونه شرکت با مسئولیت محدود به شرکت سهامی خاص تبدیل می شود اطلاعاتی را ارائه دهیم. در این مقاله مطالعه نمایید

افزایش سرمایه شرکت

افزایش سرمایه شرکت در مجمع عمومی قابل انجام می باشد لذا در صورتی که این اختیار افزایش را به هیئت مدیره داده باشند و در اساسنامه شرکت این موردنیز ذکر شده باشد باید توسط ایشان انجام شود .

انواع مجامع عمومی

به گردهمایی افرادی که صاحبان سهام هستند جهت گرفتن تصمیماتی که سبب منفعت هایی برای انان می باشد مجمع گویند. مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق العاده از مهم ترین مجامع شرکت هاس سهامی می باشند.

انتخاب اعضا هیئت مدیره

زمانیکه تعدادی از سهامدارن توسط مجمع عمومی مؤسس و یا مجمع عمومی عادی انتخاب می شوند که مدت معینی برای این منظور تعیین می شود که انتخاب انها بیشتر در جهت امور شرکت سهامی می باشد در نتیجه به این اجتماع از صاحبان سهام هیئت مدیره گفته می شود

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟