لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

ثبت شرکت بازرگانی در کرج


از گونه شرکتهایی است که از اهمیت خاصی در تجارت برخوردار می باشد ، در قانون جمهوری اسلامی اهمیت و ماهیت آن به صورت ویژه در اقتصاد کشور عنوان شده است .همان گونه که از نام شرکت مشخص است شرکتهای بازرگانی به گونه ای از شرکتها گفته می شود که امور فعالیت شرکت به صورتی است که در فعالیت های بازرگانی خرید و فروش و توزیع و صادارت و واردات تمامی کالاهای مجاز می باشد . این موضوع فعالیت در اساسنامه شرکت نیز قید شده است . مؤسسین می توانند اعطای نمایندگی دهند و هم چنین در نمایشگاه های داخلی  خارجی شرکت کنند و قرار دادهای بزرگی را منعقد نمایند.

هنگام ثبت شرکت بازرگانی در کرج می توان به صورت 2 نوع قالب ثبتی آن را ثبت نمود قالب ثبتی شرکت بامسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص می باشد لذا در اساسنامه هر یک از شرکتها موضوع فعالیت بازرگانی آن قید شده است . باید توجه نمود که زمینه متفاوت فعالیت شرکت در یک یا چند محصول خاص باید موضوع فعالیت شرکت را به صورت جزئی تر عنوان کرد

در این مقاله به توضیحات بیشتری در مورد ثبت شرکت بازرگانی در قالب با مسئولیت محدود می پردازیم :

ثبت شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود

 ثبت شرکت با مسئولیت محدود از رواج ترین شرکتهایی است که در فعالان تجاری رواج دارد . معمولا افرادی که در صدد ایجاد سهام و تشکیل آن نخواهند بود این نوع شرکت را انتخاب می نمایند . با داشتن 2 عضو که قابلیت و توانایی داشته باشند و هم چنین در نظر گرفتن سرمایه شرکت و دارا بودن 23 سال سن برای مدیر عامل می توان آن را تأسیس کرد.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود

ابتدا زمان اقدام به ثبت شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود باید مدارک مورد نیاز آن را تهیه کرده و به اداره ثبت شرکتها ارائه داده شود :

  • مدارک هویتی اعضا شناسنامه و کارت ملی
  • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
  • امضای اقرارنامه
  • تهیه مجوز در صورتی که موضوع شرکت بازرگانی شما احتیاج به مجوز داشته باشد.
  • شراکتنامه و اظهارنامه
  • اساسنامه و صورت جلسه مجمع عمومی

بهتر است قبل از شروع ثبت شرکت به صورت بازرگانی، ابتدا اسم مورد نظرتان را انتخاب کنید تا در زمان ثبت به مشکلی بر نخورید. برای این کار توصیه می کنیم سری هم به صفحه انتخاب نام شرکت بزنید تا بتوانید انتخاب درستی داشته باشید و اسم شما با ایرادی رو به رو نشود.

تعیین انتخاب اسم شرکت بازرگانی از موارد مهمی به شمار می رود در نتیجه بهتر است نامی انتخاب شود که مطابق قوانین تعیین نام قانون تجارت باشد هم چنین اطلاع از تکراری بودن نامهایی که قبلا به ثبت رسیده اند یا به گونه ای دیگر میتوان گفت که از نام انتخابی استعلام سابقه ثبت قبلی اخذ شود که متوجه شوید نام انتخابی فقط مختص فعالیت شرکت می باشد و شرکت دیگر آنرا به ثبت نرسانده است هم چنین دارای ریشه فارسی و معنا دار باشد . ایرانی بودن نام شرکت هم چنین تلفظی راحت و آسانی داشته باشد .

مراحل ثبت شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود

جهت ثبت شرکت بازرگانی با مسئولیت محدود الزامی است که  بعد از تهیه مدارک در اداره ثبتشرکتها اقدام به ثبت نمایید. سازمان ثبت شرکتها برای عدم مراجعه حضوری به سازمان ، سامانه ای را طراحی کرده انده که با دسترسی به اینترنت متقاضیان بتوانند وارد سامانه شده و ثبت شرکت خود را انجام دهند .

وارد سامانه شده و مشخصات اصلی را وارد نمایید و اسامی منتخبی را در جایگاه خود به ترتیب اولویت وارد نمایید و سپس در قسمت مربوطه بارگذاری مدارک را انجام دهید و سپس با پذیرش اطلاعات و وارد شدن پرونده به سیستم کارشناسان اداره بررسی ها و استعلامات لازم بر روی پرونده انجام می شود و در پایان نتیجه را به متقاضی ارسال می نمایند.

در پایان ثبت اینترنتی متقاضی ثبت شرکت باید مدارک را به هماره ثبت اینترنتی به اداره شرکت ها ارسال نماید زیرا در هنگام بررسی کارشناسان به اصل مدارک نیاز می باشد .

بعد این مرحله اگر درخواست ها، مدارک، اظهارنامه و شرکت نامه، اساسنامه و اسم انتخابی مشکلی نداشته باشد، کارشناسان سازمان ثبت شرکت ها درخواست شما را تایید کرده و بعد از امضا اظهارنامه و دریافت یک نسخه از مدارک، پیشنویس آگهی آماده شده به دفتر روزنامه ارسال می شود. بعد از پرداخت هزینه روزنامه رسمی به صورت اینترتی و انتشار آن، ثبت شرکت بازرگانی کامل خواهد شد.

درست وارد کردن اطلاعات در سامانه (امکان دارد بسیاری از افراد با اصطلاحات حقوقی آماده در سایت آشنا نباشند)، صرف هزینه و وقت زیاد به دلیل نبود آگاهی، ناقص بودن مدارک و اتلاق وقت و موارد پیش بینی نشده، به شما توصیه می کنیم به جای اینکه خود مستقلا پروسه ثبت را انجام دهید، از کارشناسان و مشاوران با تجربه ای که سال هاست در این زمینه فعالیت می کنند و به چم و خم همه کارها آشنا هستند کمک بگیرید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت گردشگری در کرج

از گونه مسافرتهایی می باشد که فعالیتهایی در مسافرت گردشگر رخ می دهد ممکن است این فعالیتها برنامه ریزی برای سفر باشد

جواز تأسیس صنایع

جواز تأسیس صنایع به جوازی اطلاق می شود که اشخاص حقوقی یا حقیقی کسب می کنند تا مشغول یک فعالیت تولیدی - اقتصادی شوند

نقل و انتقال سهام شرکت در کرج

سهام بی نام به اوراق سندی گفته می شود که آن را در وجه حامل گویند که هر کس در مجمع عمومی صاحبان سهام ارائه دهد می تواند به عنوان مالک آن شود.

مراحل ثبت شرکت در کرج

جهت انجام ثبت شرکت در کرج میبایست مراحل آن را مطابق با مقررات ثبت در اداره ثبت شرکتها به انجام رسانید

پروانه بهره برداری چیست ؟

به مجوزی که به تمامی واحدهای صنعتی دارای جواز تأسیس یا عدم آن، برای مقاصدی من جمله، نصب ماشین آلات خط تولید، فراهم آوری منابع انسانی و همچنین تولید آزمایشی اعطا ‌می‌گردد، پروانه‌ی بهره برداری ‌می‌نامند

انتخاب اعضا هیئت مدیره

زمانیکه تعدادی از سهامدارن توسط مجمع عمومی مؤسس و یا مجمع عمومی عادی انتخاب می شوند که مدت معینی برای این منظور تعیین می شود که انتخاب انها بیشتر در جهت امور شرکت سهامی می باشد در نتیجه به این اجتماع از صاحبان سهام هیئت مدیره گفته می شود

ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

تأسیس شرکتهای پیمانکاری را می توان اشخاص حقیقی و حقوقی در کرج در جهت فعالیت های عمرانی و هم چنین پیمانکاری انجام داد

تغییر آدرس شرکت در کرج

اقدام به تغییر در آدرس شرکت می نمایید حالا بنا بر دلایلی این تغییرات انجام می شود جهت رسمیت یافتن می توان با تنظیم صورتجلسه ای در اداره ثبت شرکتها آن تغییرات را عملی سازید.

شرکت سهامی چیست ؟

به شرکتی که سرمایه آن به صورت سهام قسمت شده باشد و سهامداران به اندازه سهام خود دارای مسئولیت هستند شرکت سهامی گفته می شود.

ثبت برند در کرج

ثبت برند در کرج مالکیت انحصاری آن در اختیار صاحب برند خواهد بود و دیگر افراد مجاز به استفاده از آن نخواهند بود.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟