لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج


بعد از اینکه شرکت های تجاری و موسسات غیر تجاری در کرج در اداره ثبت شرکتها تمامی روال قانونی ثبت را انجام دادند می توانند اقدام به تغییراتی در اساسنامه شرکت نمایند. اعمال تغییرات در شرکت باید با تشریفات و رعایت قوانین و مواری از جمله برگزاری یکی از مجامع عمومی و تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت باشد.باید در مورد تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت نوع شرکت و اساسنامه شرکت و موارد قانون تجارت را مورد توجه قرار داد.

انواع تغییرات شرکت

تغییرات شرکت در کرج شامل : تغییر نشانی ، تغییر موضوع شرکت ، افزایش و کاهش سرمایه شرکت ، ورود و خروج شریک یا سهامداران ، انتخاب اعضا هیئت مدیره ، تصویب ترازنامه سود وریان ، حتی انحلال شرکت و...

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

ابتدا باید صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج را بر اساس موضوع تغییرات شرکت در یکی از مجامع عمومی تنظیم نمایید و سپس اقدام به ثبت اینترنتی آن در سامانه اداره ثبت شرکتها نمایید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات شرکت در کرج

 1. رونوشت برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضای جدید،بازرسین و سهامداران ارائه گردد.
 2. رونوشت شناسنامه و کارت ملی اعضای قدیم و جدید ارائه گردد.
 3. تعداد سهام شرکت و اعضای قدیم و جدید ارائه گردد.
 4. فهرست اسامی اشخاصی که در حق امضا دارند.
 5. آدرس و کد پستی شرکت ارائه گردد.
 6. سمت اعضای جدید و قدیم ارائه گردد.
 7. رونوشت آخرین آگهی تغییرات ارائه گردد.
 8. مبلغ سرمایه و ارزش ریالی ارائه گردد.
 9. رونوشت کارت پایان خدمت اعضا و بازرسین جدید به بعد برابر اصل شده در دفاتر اسناد رسمی ارائه گردد.
 10.  در صورت نقل و انتقال سهام، برگه دارایی ارائه گردد.

مراحل ثبت اینترنتی صورتجلسات تغییرات شرکتها

ابتدا باید اطلاعات اولیه را در سامانه اداره ثبت شرکتها را تکمیل نمایید.

 1. درج شناسه ی ملی شرکت در قسمت مربوطه.
 2. درج شماره ی ثبت شرکت در صورتیکه شناسه ملی نداشته باشد.
 3. تعیین نوع شرکت ( مبنی بر اینکه شرکت سهامی خاص است، با مسؤلیت محدود است، نسبی است یا تضامنی... )

_ درج کلیه اطلاعات مربوط به جلسه :

 1. تعیین نوع صورتجلسه ( مجمع عمومی سالیانه است، مجمع عمومی عادی است یا فوق العاده ...)
 2. انتخاب نصاب جلسه ( اینکه تمامی اعضای تشکیل دهنده شرکت در جلسه حضور دارند یا اکثریت آنها. )
 3. درج کلیه مشخصات متقاضی ( نام، نام خانوادگی، شماره ملی، شماره همراه متقاضی جهت اطلاع رسانی.)
 4. انتخاب سمت متقاضی ( اصیل یا وکیل بودن شخص متقاضی.)
 5. مشخص کردن ساعت شروع و پایان جلسه در قسمتهای مربوطه( رعایت تقدم و تأخر ساعات جلسات چنانچه در یک روز تشکیل شده باشند.)
 6. درج مشخصات وسمت فرد امضا کننده دفتر باید مشخص گردد.

_ تصمیمات جلسه جهت ثبت تغییرات شرکت

 1. تصمیمات اتخاذ شده در جلسه وارد می گردد. تصمیم مورد نظر را از فهرست نوع تصمیم انتخاب می کنیم و چنانچه چند تصمیم در جلسه اتخاذ گردد باید گزینه افزودن تصمیم جلسه را انتخاب نمود و تصمیمات دیگر را وارد کرد.
 2. ورود به صفحه نامهای درخواستی چنانچه تغییر نام شرکت در جلسه موضوعیت داشته باشد. اولویت را مشخص کرده در قسمت نام درخواستی اسم مورد نظر را تایپ می کنیم. ( تعداد اسامی پیشنهادی نباید بیشتر از پنج اسم باشد.)

_ اشخاص جلسه ( لیست اسامی حاضر در جلسه)

 1. بارگذاری لیست اشخاص حاضر در جلسه طی یک فایل. می توانید جهت مطالعه در مورد مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج به مقاله آن مراجعه نمایید .
 2. چنانچه در تصمیمات جلسه انتخاب بازرس یا هیأت مدیره یامدیران وجود دارد باید اسم اشخاصی که دارای این سمت هستند و اشخاص جانشین آنها تک تک وارد سیستم شود.

_ سمت اشخاص جلسه

 1. وارد نمودن سمت اشخاص در جلسه.
 2. چنانچه شخصی سمتی در جلسه  دارد و جزیی از سهامداران شرکت یا رییس باشد باید سمتی را که در جلسه دارد انتخاب کند و تمامی مشخصات شناسایی خود همانند نام، نام خانوادگی، شماره ملی، نام پدر و .. را وارد کند.

_ارتباط اشخاص جلسه برای ثبت تغییرات شرکت

 1. مشخص شدن کلیه افرادی که در جلسه دارای سمت بودند و در مرحله ی قبلی اسامی آنها ثبت شده و اینکه با شرکت دارای چه ارتباط قانونی هستند.( وکیل بودن، نماینده قانونی بودن، وصی و قیم بودن..)
 2. تأیید صحت ورود اطلاعات و مدارک مورد نیاز.
 3.  کنترل تمام اطلاعات وارد شده و تأیید آن.
 4. وارد نمودن عین متن صورتجلسه ( قرار گرفتن متن پیشنهادی در صفحه)
 5.  پذیرش نهایی و دریافت کد رهگیری.

بعد از تکمیل کلیه اطلاعات در سیستم اداره ثبت شرکت ها باید صورتجلسه تغییرات شرکت را به انضمام مدارک مربوطه از طریق اداره پست به اداره ثبت شرکتها پست نمایید . سپس بعد از بررسی های کارشناسان آگهی آن در روزنامه رسمی صادر می شود . اعمال تغییرات به صورت رسمی و قانونی انجام می شود.

در صورتی که اطلاعات کافی در زمینه ثبت اینترنتی مراحل تغییرات شرکت ندارید می توانید از مشاوران و کارشناسان وکیل ثبت شرکتها کمک گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت تغییر نام شرکت در کرج

از مواردی که در طول زمان بعد از ثبت شرکت ممکن است با آن مواجه شوید تصمیم مبنی بر تغییر نام شرکت در کرج می باشد. که در این مقاله به مراحل ثبت تغییرنام شرکت در کرج پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

انحلال شرکت در کرج

به دلایل مختلفی شرکت منحل می گردد و این موارد انحلال شرکت در کرج را قانون گذار در قانون تجارت پیش بینی نموده است.

مراحل ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

تغییرات شرکت در کرج در بردارنده ی ، تغییر نشانی شرکت، تغییر موضوع و اسم شرکت، افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، ورود یا خروج شریک یا سهامدار، انتخاب اعضای هیأت مدیره، تصویب ترازنامه سود و زیان، انحلال شرکت و.. می باشد.

ثبت تغییرات شرکت در کرج

با توجه به رشد روز افزون موضوعات تجاری و بازرگانی و تغییر و تحولات موجود در بازار ممکن است شرکتها بخواهند یا مجبور شوند تغییراتی در امور یا موضوع شرکت ایجاد نمایند

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

این امکان وجود دارد که بعد از پایان پروسه ثبت اشخاص حقوقی در کرج نیاز داشته باشند که تغییر و یا تحولاتی را در شرکت در کرج به وجود بیاورند. در این مورد نیاز به مدارکی جهت ثبت در اداره ثبت شرکتها مورد نیاز می باشد که در این مقاله مطالعه نمایید .

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

بعد از اینکه شرکتهای تجاری و موسسات غیر تجاری در کرج در اداره ثبت شرکتها تمامی روال قانونی ثبت را انجام دادن می توانند اقدام به تغییراتی در اساسنامه شرکت نمایند. اعمال تغییرات در شرکت باید با تشریفات و رعایت قوانین و مواری از جمله برگزاری یکی از مجامع عمومی و تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت باشد

نحوه ی تنظیم صورتجلسات در مجامع عمومی شرکت در کرج

مالکین سهام شرکت ها در کرج هر نوع تغییراتی که قصد دارند انجام بدهند بایستی آن را به وسیله مجمع عمومی فوق العاده ویا عادی به صورت فوق العاده و یا در صورت تفویض اختیار بعضی به هیئت مدیره در غالب صورتجلسه به سازمان ثبت شرکت ها بلاغ نمایند .

تغییر آدرس شرکت

آدرس شرکت مکانی می باشد که در هنگام ثبت مورد نظر در بند سه اساسنامه ی آن ذکر می شود. بعد از ثبت شرکت امکان تغییر آن وجود دارد .دراین مقاله به مراحل تغییر آدرس شرکت می پردازیم

مراحل انحلال شرکت با مسئولیت محدود در کرج

دلایل انحلال شرکت بامسئولیت محدود در کرج به دو صورت می باشد هم دلیل عام و هم دلیل خاص آن . از جمله می توان به تصفیه توسط مدیر تصمفیه و تقسیم اموال نیز اشاره نمود .

تنظیم صورتجلسه شرکت در کرج

صورتجلسه ، به معنای نوشته ای می باشد که رویدادها و گفتگوهای جلسه در آن ثبت می گردد در این مقاله از نحوه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج اطلاعاتی را مطالعه نمایید

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟