لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

مراحل ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج


کلیه ی شرکت ها و مؤسسه ها بعد از ثبت شرکت در کرج ممکن است بخواهند تغییراتی در آن ها ایجاد شود و تصمیمات جدیدی در موردشان گرفته شود.

این تغییرات و تصمیمات ، باید براساس قانون تجارت به ثبت برسند. به همین دلیل، ثبت آن ها نیازمند به تهیه و تدوین و تنظیم صورتجلسه دارد. تنظیم صورتجلسه شیوه و مقررات و قوانین خاص خود را دارد و باید در تنظیم آن با توجه به نوع شرکت و اساسنامه ی شرکت،قانون و مقررات قانون تجارت را مورد توجه قرار داد.

تغییرات شرکت در کرج در بردارنده ی ، تغییر نشانی شرکت، تغییر موضوع و اسم شرکت، افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، ورود یا خروج شریک یا سهامدار، انتخاب اعضای هیأت مدیره، تصویب ترازنامه سود و زیان، انحلال شرکت و.. می باشد.

قبل از تأسیس سامانه الکترونیکی ،کارهای مرتبط  به این تغییرات و ثبت آن ها با صرف وقت زیاد و دردسرهای بسیاری انجام می شده است  اما در دنیای امروز متقاضیان به جای مراجعه ی حضوری به اداره کل ثبت شرکت ها و مؤسسه های غیر تجاری می توانند از طریق اینترنت و با مراجعه به آدرس اینترنتی http://irsherkat.ssaa.ir صورتجلسه تغییرات شرکت ها و مؤسسه های غیر تجاری را دریافت نمایند.

پس از پذیرش اینترنتی از روش سامانه و دریافت تأییدیه پذیرش، متقاضیان باید رونوشت اصلی صورتجلسات تنظیمی و پیوست های آن ها را حداکثر طی مدت سه روز کاری از روش باجه های پست به صورت سفارشی به آدرس ذکر شده در گواهی نامه پذیرش ارسال نمایند.

مزیت های طرح اینترنتی شدن ثبت تغییرات شرکت ها دربرگیرنده ی مواردی مانند کم شدن مراجعه های  حضوری، صورتجلسات به صورت استاندارد تنظیم می شوند، امکان دسترسی به آخرین وضعیت صورتجلسه ابرازی از طریق سامانه و پیام کوتاه میسر می شود، پیش بینی راهنماهای مناسب با تصمیمات گوناگون به منظور تسلیم مدارک مورد نیاز، امکان تأیید متن پیش نویس آگهی به وسیله ی سمت جهت جلوگیری از ایرادات احتمالی بعد از صدور آگهی می باشد.

جهت ثبت کوتاه ترین زمان ممکن  ثبت شرکت در کرج می توانید با مشاوران و متخصصان با تجربه وکیل ثبت شرکتها در تماس باشید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت تغییرات شرکت در کرج

 1. ارائه فتوکپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی اعضای جدید ، بازرسین و سهامداران.
 2. ارائه فتوکپی شناسنامه و کارت ملی اعضای قدیم و جدید.
 3. ارائه تعداد سهام شرکت و اعضای قدیم و جدید.
 4. ارائه لیست اسامی که در شرکت حق امضا دارند.
 5. ارائه آدرس و کد پستی شرکت.
 6. ارائه سمت اعضای جدید و قدیم.
 7. ارائه فتوکپی آخرین آگهی تغییرات.
 8. ارائه مبلغ سرمایه و ارزش ریالی.
 9. ارائه فتوکپی کارت پایان خدمت اعضا و بازرسین جدید به بعد برابر اصل شده در دفاتر اسناد رسمی.
 10. ارائه برگه دارایی، در صورت نقل و انتقال سهام.

مراحل ثبت اینترنتی صورتجلسات تغییرات شرکت ها در کرج

 1. اطلاعات شرکت کامل شود.
 2. - شناسه ی ملی شرکت در قسمت مربوطه وارد شود.
 3.  شماره ی ثبت شرکت در صورتی که شناسه ملی نداشته باشد وارد شود.
 4. نوع شرکت انتخاب شود. ( مبنی بر این که شرکت سهامی خاص است، با مسؤلیت محدود است، نسبی است یا تضامنی)
 5.  اطلاعات مربوط به جلسه کامل شود:
 6. نوع صورتجلسه  انتخاب شود( مجمع عمومی سالیانه است، مجمع عمومی عادی است یا فوق العاده ...)
 7. حد نصاب جلسه مشخص و تعیین شود. ( این که تمامی اعضای تشکیل دهنده شرکت در جلسه حضور دارند یا اکثریت آنها)
 8. مشخصات متقاضی وارد شود. ( نام، نام خانوادگی، شماره ملی، شماره همراه متقاضی به منظور اطلاع رسانی)
 9. سمت متقاضی تعیین شود. ( اصیل یا وکیل بودن شخص متقاضی)
 10. ساعت شروع و پایان جلسه در قسمت های مربوطه تعیین شود.( رعایت تقدم و تأخر ساعات جلسات در صورتی که  در یک روز تشکیل شده باشند.)
 11. مشخصات وسمت فرد امضا کننده دفتر تعین شود.
 12. تصمیمات جلسه ثبت تغییرات شرکت مشخص و وارد شود.
 13. تصمیم مورد دلخواه را از لیست نوع تصمیم انتخاب می نماییم و در صورتی که چندین تصمیم در جلسه گرفته شود باید گزینه افزودن تصمیم جلسه را انتخاب نماییم  و تصمیمات دیگری که گرفته شده است را وارد کرد.
 14. در صورتی که تغییر نام شرکت در جلسه موضوعیت داشته باشد باید به صفحه ی نام های درخواستی وارد شده و اولویت را معین نموده و در قسمت نام درخواستی اسم مورد نظر را تایپ نمایید. ( تعداد اسامی پیشنهادشده  نباید  از پنج اسم بیشتر  باشد.)
 15.  اشخاص جلسه ( لیست اسامی حاضر در جلسه وارد قسمت مربوطه شود)
 16. فهرست اشخاص حاضر در جلسه به صورت  یک فایل بارگذاری شود.
 17. در صورتی که در تصمیمات جلسه معین نمودن بازرس یا هیأت مدیره یامدیران وجود داشته باشد  باید اسم اشخاصی که این سمت را دارا می باشند و اشخاص جانشین آن ها به صورت جداگانه  در سیستم وارد شود.
 18.  سمت اشخاص جلسه مشخص شود.
 19. سمت اشخاص در جلسه وارد شود.
 20. در صورتی که شخصی در جلسه سمت و یا عنوانی  دارد و شخصی  از سهامداران شرکت یا رییس باشد باید سمت یا عنوانی  را که در جلسه دارد انتخاب نماید و کلیه ی  مشخصات هویتی  خود مانند  نام، نام خانوادگی، شماره ملی، نام پدر و .. را وارد کند.
 21. ارتباط اشخاص جلسه برای ثبت تغییرات شرکت
 22. تمامی افرادی که در جلسه سمت و یا عنوان داشتند و در مرحله ی قبلی اسامی آن ها ثبت گردیده است و این که با شرکت دارای چه ارتباط قانونی دارند باید مشخص شود.( وکیل بودن، نماینده قانونی بودن، وصی و قیم بودن..)
 23. واقعیت و درستی اطلاعات وارد شده و مدارک مورد نیاز تایید می شود..
 24.  کلیه ی اطلاعات وارد شده بررسی وسپس تایید می شود.
 25.  عینا متن صورتجلسه وارد می شود. ( قرار گرفتن متن پیشنهادی در صفحه)
 26. پذیرفته شدن نهایی و دریافت کد رهگیری. هنگامی که کلیه ی  اطلاعات مرتبط به جلسه به صورت دقیق و کامل به وسیله ی فرد متقاضی در سیستم ثبت گردید  بایستی به منظور فرستادن صورتجلسه الکترونیکی به  اداره ثبت شرکت ها کلیک شود و پس از تحقیق و بررسی بر روی گزینه تأیید به پذیرش کلیک نمود. پرینت از  صفحه ی نشانگر  کد رهگیری و مراجعه نمودن  به اداره کل ثبت شرکت ها همراه با دیگر مدارک مزبور به عنوان آخرین عمل  به منظور  ثبت تغییرات شرکت خواهد بود.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

مراحل ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج

تغییرات شرکت در کرج در بردارنده ی ، تغییر نشانی شرکت، تغییر موضوع و اسم شرکت، افزایش یا کاهش سرمایه شرکت، ورود یا خروج شریک یا سهامدار، انتخاب اعضای هیأت مدیره، تصویب ترازنامه سود و زیان، انحلال شرکت و.. می باشد.

ثبت تغییر نام شرکت در کرج

از مواردی که در طول زمان بعد از ثبت شرکت ممکن است با آن مواجه شوید تصمیم مبنی بر تغییر نام شرکت در کرج می باشد. که در این مقاله به مراحل ثبت تغییرنام شرکت در کرج پرداخته می شود لطفا مطالعه نمایید .

انحلال شرکت در کرج

به دلایل مختلفی شرکت منحل می گردد و این موارد انحلال شرکت در کرج را قانون گذار در قانون تجارت پیش بینی نموده است.

ثبت تغییرات شرکت در کرج

با توجه به رشد روز افزون موضوعات تجاری و بازرگانی و تغییر و تحولات موجود در بازار ممکن است شرکتها بخواهند یا مجبور شوند تغییراتی در امور یا موضوع شرکت ایجاد نمایند

مراحل انحلال شرکت با مسئولیت محدود در کرج

دلایل انحلال شرکت بامسئولیت محدود در کرج به دو صورت می باشد هم دلیل عام و هم دلیل خاص آن . از جمله می توان به تصفیه توسط مدیر تصمفیه و تقسیم اموال نیز اشاره نمود .

مدارک ثبت تغییرات شرکت در کرج

این امکان وجود دارد که بعد از پایان پروسه ثبت اشخاص حقوقی در کرج نیاز داشته باشند که تغییر و یا تحولاتی را در شرکت در کرج به وجود بیاورند. در این مورد نیاز به مدارکی جهت ثبت در اداره ثبت شرکتها مورد نیاز می باشد که در این مقاله مطالعه نمایید .

تنظیم صورتجلسه شرکت در کرج

صورتجلسه ، به معنای نوشته ای می باشد که رویدادها و گفتگوهای جلسه در آن ثبت می گردد در این مقاله از نحوه تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج اطلاعاتی را مطالعه نمایید

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرج

بعد از اینکه شرکتهای تجاری و موسسات غیر تجاری در کرج در اداره ثبت شرکتها تمامی روال قانونی ثبت را انجام دادن می توانند اقدام به تغییراتی در اساسنامه شرکت نمایند. اعمال تغییرات در شرکت باید با تشریفات و رعایت قوانین و مواری از جمله برگزاری یکی از مجامع عمومی و تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت باشد

تغییر آدرس شرکت

آدرس شرکت مکانی می باشد که در هنگام ثبت مورد نظر در بند سه اساسنامه ی آن ذکر می شود. بعد از ثبت شرکت امکان تغییر آن وجود دارد .دراین مقاله به مراحل تغییر آدرس شرکت می پردازیم

نحوه ی تنظیم صورتجلسات در مجامع عمومی شرکت در کرج

مالکین سهام شرکت ها در کرج هر نوع تغییراتی که قصد دارند انجام بدهند بایستی آن را به وسیله مجمع عمومی فوق العاده ویا عادی به صورت فوق العاده و یا در صورت تفویض اختیار بعضی به هیئت مدیره در غالب صورتجلسه به سازمان ثبت شرکت ها بلاغ نمایند .

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟