لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

زمان ثبت شرکت در کرج


شرکت قراردادی می باشد که مطابق آن اعضا و یا شرکا سود به دست آمده از سرمایه را تقسیم می نمایند.در مقررات و قوانین ایران،شرکتها شخصیت حقوقی دارند.هنگامی که قصد دارید شرکتی را تاسیس کنید شما باید نوع شرکت و هم چنین زمینه ای را که می خواهید در خصوص آن فعالیت داشته باشید را مشخص نمایید.شرکت ها انوع گوناگونی دارند که قصد و هدف از ایجاد آن ها تقسیم اختیارات و مسئولیت ها،سرمایه و دارایی مورد نیاز،شیوه تصمیم گیری در شرکت ها و...... می باشد.هنگامی که چند نفر به عنوان شریک یک شرکت را به ثبت برسانند با شکل گیری اساسنامه و تعیین موضوع فعالیت شرکت با توجه به سرمایه گذاری هر کدام از آنها و منافع مشترک آنها تعهداتی بر عهده خواهند گرفت و بین اعضا تقسیم وظایف شده که مطابق با ان ها باید مسئولیت های خود را انجام دهند.

زمان ثبت شرکت در کرج

شرکتها برای این به ثبت می رسند که به فعالیت خود جنبه رسمی ببخشند .برای ثبت شرکت متقاضی یا وکیل وی باید انجام امور را به دست بگیرند.پس در این بین از زمان اقدام به ثبت تا رسیدن به نتیجه زمان دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

افرادی که می خواهند شرکتی را ثبت کنند این موضوع برای آن ها حائز اهمیت است مدت زمانی است که برای ثبت شرکت طول می کشد.

این امکان وجود دارد که شرکت را به قصد دریافت وام یا تسهیلات تاسیس نمایند و در زمان مشخصی نیاز به دریافت آن داشته باشند که با زمان به ثبت رسیدن شرکت مستقیما ارتباط دارد. یا ممکن است شرکتی بخواهد در یک مناقصه شرکت نماید یا برای انجام یک طرح یا پروژه خاص نیاز به شرکت باشد که بتواند قرارداد کار را تنظیم نماید و یا تصمیم بر این باشد نمایندگی خارجی را در اختیار بگیرند که برای تمامی این موارد نیاز است که شرکت ثبت شده باشد و زمانی که شرکت ثبت می شود حائز اهمیت می باشد. چرا که اگر در زمان مورد نظر نتوان شرکت را به ثبت رساند موقعیت مورد نظر از دست رفته و دیگر نیازی به ثبت شرکت نمی باشد.

بنابراین نوع شرکت باید تعیین شود تا برای ثبت آن اقدام نمود.

شما قادر به ثبت شرکت هایی همچون مسئولیت محدود ،سهامی خاص یا با توجه به تیپ کاری خود به ثبت موسسه اقدام نمائید و یا اقدام به ثبت شرکت تضامنی نمائید.

چنانچه از مشاوران مجرب بهره ببرید در 3 روز این مرحله را پشت سر خواهید گذاشت.

در نظر گرفتن این مساله که کدام نوع از شرکت برای فعالیت شما مناسب است دارای اهمیت می باشد.چراکه اگر گرفتن وام و تسهیلات برای شما اهمیت داشته باشد باید این مساله را در نظر گرفت که شرکتهای با مسئولیت محدود قادر به گرفتن وام نمی باشند و یا در مناقصات دولتی نمیتوانند حضور داشته باشند. ولی اینامتیاز را دارد که با نفر عضو می توان آن را به ثبت رساند و نیازی به تنظیم صورتجلسه برای معرفی سالانه اعضا نمی باشد.

در مرحله بعد باید به تنظیم قرارداد ثبت پرداخت و با امضای قرارداد مدارک مورد نیاز تهیه و امضا شود. این قسمت از ثبت شرکت 2 روز طول می کشد. پس از این در سامانه ثبت شرکتها باید اطلاعات شرکت را وارد نمود و باید اوراق ثبتی شامل اساسنامه ثبت شرکت، اظهارنامه ثبت شرکت، شرکت نامه ثبت شرکت و صورتجلسات ثبت شرکت فراهم شده که 2 روز زمان برای ان مورد نیاز است.

ثبت شرکت در این مرحله انجام می شود و پس از این می بایست اسامی مورد تقاضای خود برای شرکت را اعلام نمائید که این مرحله نیز 3 روز به طول می انجامد.اعضا باید همزمان تاییدیه نداشتن سابقه کیفری را از پلیس +10 تهیه نمایند که برای مدت 7 روز طول خواهد کشید و می بایست منتظر باشید تا تایید نام شرکت شما صورت بگیرد.

چنانچه قصد ثبت شرکت سهامی خاص را داشته باشید در طول این مدت باید نسبت به اخذ نامه پرداخت 35 درصد از سرمایه نقدی اقدام نمائید.

پس از تایید نام شرکت به ثبت رسیده زمانی معادل 3 روز احتیاج است تا پرینت و تایید و امضا اوراق ثبتی انجام شود. بعد از این می بایست مدارک ثبت شرکت را  به اداره ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری ارائه کنید که 3 روز زمان می برد.

در صورت کامل بودن مدارک و تایید انها از سمت اداره ثبت 17 روز کاری زمان لازم است تا روزنامه رسمی به چاپ برسد.

در مرحله بعد نیز 4 روز زمان مورد نیاز است تا چاپ آگهی ثبت صورت پذیرد.چنانچه در مورد نوع شرکت تصمیم گیری شده باشد و تمامی مدارک کامل باشد و فراهم شده باشد و تمامی مراحل مورد تایید قرار گیرد و مشکلی در طی کار پیش نیاید روی هم ۴۴ روز کاری زمان لازم است تا شرکت به ثبت برسد.

در تمامی شهر ها من جمله شهر کرج مواردی مانند قطع بودن سایت ثبت شرکتها و یا تغییر در قوانین ثبتی موجب می شود که روند انجام ثبت شرکت با زمان بیشتری انجام پذیرد.چنانچه اطلاعات کافی از روال ثبت شرکت نداشته باشی این امکان وجود دارد که زمان ثبت  65 الی 80 روز نیز طول بکشد.

در انتها خاطر نشان می شویم که وکیل ثبت شرکتها آماده ارائه خدمات به اشخاصی که می خواهند شرکتی را در کرج به ثبت برسانند می باشد،هم چنین جنانچه در هر کدام یک از مراحل ثبت شرکت در کرج با هر سوال و مسئله ای روبرو شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان خبره و کاردان وکیل ثبت شرکتها در ارتباط باشید.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت با مسئولیت محدود از جمله شرکتهایی می باشد که به منظور انجام فعالیتهای تجاری میان دو یا چند نفر شکل می گیرد.

ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

تأسیس شرکتهای پیمانکاری را می توان اشخاص حقیقی و حقوقی در کرج در جهت فعالیت های عمرانی و هم چنین پیمانکاری انجام داد

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

شرکت سهامی خاص متشکل از 3 نفر سهامدار می باشد که مؤسس آن می تواند حقیقی یا حقوقی باشد. اعضای هیئت مدیره فقط باید از میان سهامداران انتخاب شود

ویژگی های شرکت های سهامی عام در کرج

به شرکت که سرمایه آن به سهام تقسیم شده باشد و هر شریک با توجه به مقدار سهامی که خریداری نموده است در شرکت سهامدار و شریک می باشد شرکت سهامی عام گفته می شود. در این مقاله به ویژگی های شرکت سهامی عام در کرج پرداخته می شود

تعریف پیمانکار در کرج

مطابق ماده 7 قانون شرایط عمومی پیمانکار، باید گفت که پیمانکار شخص حقوقی یا حقیقی می باشد که طرف دیگر امضاء کننده ی پیمان است و اجرای موضوع پیمان را با توجه به اسناد و مدارک پیمان بر عهده گرفته است.

مجمع عمومی موسس چیست؟

به جهت فراهم نمودن شرایط ثبت و ثبت شرکت مجمع عمومی موسس تشکیل می شود که با انتخاب نخستین مدیران و بازرس یا بازرسان شرکت ماموریت آن پایان یافته و شخصیت حقوقی آن به پایان می رسد.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

ثبت شرکت تولیدی در کرج

ابتدا برای ثبت شرکت تولیدی در کرج باید پروانه بهره برداری را اخذ نماییددر این مقاله از روش های ثبت شرکت تولیدی در کرج اطلاعاتی را کسب نمایید .

چگونگی ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

در این مقاله درمورد چگونگی ثبت شرکت سهامی خاص در کرج مطالبی ارائه شده است مقاله را بخوانید.

تفاوت اساسنامه و شرکتنامه

اسناسنامه نوعی از اسناد مهم شرکت محسوب می شود اساسنامه برای شرکتهای سهامی می باشد ولی شرکتنامه برای کلیه ی شرکت ها الزامی نمی باشد در حقیقت شرکت نامه تنها به شرکت هایی از قبیل شرکت با مسئولیت محدود ، تضامنی ، نسبی تعلق دارد

اقدامات لازم بعد از ثبت شرکت در کرج

در اصل بعد از اتمام مراحل ثبت شرکت در کرج بلافاصله نباید شروع به فعالیت کرد از نظر قانون اقدامات اولیه بعد از تاسیس شرکت ضروری می باشد که انجام ندادن آنها باعث می شود که شرکت جریمه شود در این مقاله به شرح آنها پرداخته می شود

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟