لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

زمان ثبت شرکت در کرج


هنگامی که چند نفر به عنوان شریک یک شرکت را به ثبت برسانند با شکل گیری اساسنامه و تعیین موضوع فعالیت شرکت با توجه به سرمایه گذاری هر کدام از آنها و منافع مشترک آنها تعهداتی بر عهده خواهند گرفت و بین اعضا تقسیم وظایف شده که مطابق با انها باید مسئولیتهای خود را انجام دهند.

زمان ثبت شرکت در کرج

شرکتها برای این به ثبت می رسند که به فعالیت خود جنبه رسمی ببخشند . برای ثبت شرکت متقاضی یا وکیل وی باید انجام امور را به دست بگیرند.پس در این بین از زمان اقدام به ثبت تا رسیدن به نتیجه زمان دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

افرادی که می خواهند شرکتی را ثبت کنند این موضوع برای آن ها حائز اهمیت است مدت زمانی است که برای ثبت شرکت طول می کشد.

این امکان وجود دارد که شرکت را به قصد دریافت وام یا تسهیلات تاسیس نمایند و در زمان مشخصی نیاز به دریافت آن داشته باشند که با زمان به ثبت رسیدن شرکت مستقیما ارتباط دارد. یا ممکن است شرکتی بخواهد در یک مناقصه شرکت نماید یا برای انجام یک طرح یا پروژه خاص نیاز به شرکت باشد که بتواند قرارداد کار را تنظیم نماید و یا تصمیم بر این باشد نمایندگی خارجی را در اختیار بگیرند که برای تمامی این موارد نیاز است که شرکت ثبت شده باشد و زمانی که شرکت ثبت می شود حائز اهمیت می باشد. چرا که اگر در زمان مورد نظر نتوان شرکت را به ثبت رساند موقعیت مورد نظر از دست رفته و دیگر نیازی به ثبت شرکت نمی باشد.

بنابراین نوع شرکت باید تعیین شود تا برای ثبت آن اقدام نمود.

شما قادر به ثبت شرکت هایی همچون مسئولیت محدود ،سهامی خاص یا با توجه به تیپ کاری خود به ثبت موسسه اقدام نمائید و یا اقدام به ثبت شرکت تضامنی نمائید.

چنانچه از مشاوران مجرب بهره ببرید در 3 روز این مرحله را پشت سر خواهید گذاشت.

در نظر گرفتن این مساله که کدام نوع از شرکت برای فعالیت شما مناسب است دارای اهمیت می باشد.چراکه اگر گرفتن وام و تسهیلات برای شما اهمیت داشته باشد باید این مساله را در نظر گرفت که شرکتهای با مسئولیت محدود قادر به گرفتن وام نمی باشند و یا در مناقصات دولتی نمیتوانند حضور داشته باشند. ولی اینامتیاز را دارد که با نفر عضو می توان آن را به ثبت رساند و نیازی به تنظیم صورتجلسه برای معرفی سالانه اعضا نمی باشد

در مرحله بعد باید به تنظیم قرارداد ثبت پرداخت و با امضای قرارداد مدارک مورد نیاز تهیه و امضا شود. این قسمت از ثبت شرکت 2 روز طول می کشد. پس از این در سامانه ثبت شرکتها باید اطلاعات شرکت را وارد نمود و باید اوراق ثبتی شامل اساسنامه ثبت شرکت، اظهارنامه ثبت شرکت، شرکت نامه ثبت شرکت و صورتجلسات ثبت شرکت فراهم شده که 2 روز زمان برای ان مورد نیاز است.

ثبت شرکت در این مرحله انجام می شود و پس از این می بایست اسامی مورد تقاضای خود برای شرکت را اعلام نمائید که این مرحله نیز 3 روز به طول می انجامد.اعضا باید همزمان تاییدیه نداشتن سابقه کیفری را از پلیس +10 تهیه نمایند که برای مدت 7 روز طول خواهد کشید و می بایست منتظر باشید تا تایید نام شرکت شما صورت بگیرد.

چنانچه قصد ثبت شرکت سهامی خاص را داشته باشید در طول این مدت باید نسبت به اخذ نامه پرداخت 35 درصد از سرمایه نقدی اقدام نمائید.

پس از تایید نام شرکت به ثبت رسیده زمانی معادل 3 روز احتیاج است تا پرینت و تایید و امضا اوراق ثبتی انجام شود. بعد از این می بایست مدارک ثبت شرکت را  به اداره ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری ارائه کنید که 3 روز زمان می برد.

در صورت کامل بودن مدارک و تایید انها از سمت اداره ثبت 17 روز کاری زمان لازم است تا روزنامه رسمی به چاپ برسد.

در مرحله بعد نیز 4 روز زمان مورد نیاز است تا چاپ آگهی ثبت صورت پذیرد.چنانچه در مورد نوع شرکت تصمیم گیری شده باشد و تمامی مدارک کامل باشد و فراهم شده باشد و تمامی مراحل مورد تایید قرار گیرد و مشکلی در طی کار پیش نیاید روی هم ۴۴ روز کاری زمان لازم است تا شرکت به ثبت برسد.

در تمامی شهر ها من جمله شهر کرج مواردی مانند قطع بودن سایت ثبت شرکتها و یا تغییر در قوانین ثبتی موجب می شود که روند انجام ثبت شرکت با زمان بیشتری انجام پذیرد.چنانچه اطلاعات کافی از روال ثبت شرکت نداشته باشی این امکان وجود دارد که زمان ثبت  65 الی 80 روز نیز طول بکشد.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت تغییرات شرکت در کرج

با توجه به رشد روز افزون موضوعات تجاری و بازرگانی و تغییر و تحولات موجود در بازار ممکن است شرکتها بخواهند یا مجبور شوند تغییراتی در امور یا موضوع شرکت ایجاد نمایند

انواع مجامع عمومی

به گردهمایی افرادی که صاحبان سهام هستند جهت گرفتن تصمیماتی که سبب منفعت هایی برای انان می باشد مجمع گویند. مجمع عمومی عادی و مجمع عمومی فوق العاده از مهم ترین مجامع شرکت هاس سهامی می باشند.

ثبت اختراع در کرج

به مجموعه عملکردها یا راهکارهای فنی تازه ای که جهت انتفاع یک مشکل بخصوص میتوان از ان استفاده کرد اختراع گفته می شود

انتخاب اسم شرکت در کرج

اسم شرکت باید نوین باشد و پیش از این شخص دیگری همان نام را نباید به ثبت رسانده باشد و نامی که انتخاب می کند باید با دیگر اسامی که قبلا به ثبت رسیده دارای وجه تمایز و قابل شناسایی باشد

ثبت شرکت پیمانکاری در کرج

تأسیس شرکتهای پیمانکاری را می توان اشخاص حقیقی و حقوقی در کرج در جهت فعالیت های عمرانی و هم چنین پیمانکاری انجام داد

رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج

معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جهوری معیارهای تشخیص صلاحیتی را مشخص کرده است که بر اساس آن در مورد رجحان شرکتها از لحاظ کیفیت و کمیت نسبت به یکدیگر امتیاز داده می شود که به آن گرید گفته می شود.

شرایط انتخاب اسم شرکت

برای انتخاب نام شرکت باید عوامل مختلفی را در نظر داشت و به دلیل اینکه هویت حقوقی به افراد میدهد باید قانون را بطور دقیق رعایت کنند و این اسم طبق هم��ن قانون انتخاب گردد.

آگهی کاهش سرمایه

پس از کاستی ها و فزونی ها ی صورت گرفته بر روی سرمایه شرکت در طی فعالیت آن ، کاهش اجباری بر روی سرمایه کنونی و حال شرکت اعمال می گردد.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

شرکت سهامی خاص متشکل از 3 نفر سهامدار می باشد که مؤسس آن می تواند حقیقی یا حقوقی باشد. اعضای هیئت مدیره فقط باید از میان سهامداران انتخاب شود

شرایط ثبت شرکت در کرج

تنها در صورتی شرکت شکل می گیرد که بین شرکا و سهامداران با در نظر گرفتن ضوابط و قوانین حقوقی قرادادی شکل بگیرد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟