لوگو سفید ایلیا
خانه ثبت شرکت در کرج
ثبت شرکتهای تخصصی
ثبت شرکت پیمانکاری در کرج ثبت شرکت خدماتی در کرج ثبت شرکت بازرگانی در کرج ثبت شرکت معماری در کرج ثبت شرکت گردشگری در کرج
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت شرکت سهامی خاص در کرج ثبت موسسه در کرج مراحل ثبت شرکت در کرج شرایط ثبت شرکت در کرج مدارک ثبت شرکت در کرج زمان ثبت شرکت در کرج هزینه ثبت شرکت در کرج
ثبت تغییرات شرکت در کرج
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرج ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در کرج ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در کرج ثبت تغییرات موسسه در کرج تغییر آدرس شرکت در کرج ورود و خروج شریک شرکت در کرج نقل و انتقال سهام شرکت در کرج انتخاب اعضا هیئت مدیره افزایش سرمایه شرکت
سایر خدمات
ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج ثبت طرح صنعتی در کرج ثبت اختراع در کرج تنظیم طرح توجیهی در کرج تشکیل پرونده مالیاتی در کرج اخذ جواز صنایع در کرج اخذ کد اقتصادی در کرج اخذ کارت بازرگانی در کرج رتبه بندی ( اخذ گرید ) در کرج
تماس با ما

موضوع فعالیت شرکت خدماتی در کرج


چگونگی طراحی موضوع فعالیت شرکت یکی از  مهم ترین مسائل به هنگام ثبت شرکت می باشد ، از آن جایی که هر شرکتی مناسب با زمینه ی فعالیت خود شامل موضوع اختصاصی به خود می باشد اما عاملی که اهمیت این گفتار یعنی موضوع فعالیت را با اهمیت می کند این است هنگامی که شرکت می خواهد قراردادی با شخص و یا ارگانی را منعقد نماید، هنگامی می تواند قرارداد ذکر شده را دریافت نماید که مضمون مورد بحث در قرارداد موضوع فعالیت شرکت قید  شده باشد، به همین علت  یکی از مهم ترین موارد در زمان ثبت شرکت موضوع فعالیت شرکت ها  می باشد .

ثبت شرکت خدماتی در کرج

هدف شرکت های خدماتی از تاسیس عرضه ی  خدمات می باشد و با استفاده و بهره گیری از متخصصان کاردان و با تجربه ی خود به نهاد ها و اداره های متقاضی معاضدت می رساند.

جهت مطالعه بیشتر از نحوه ثبت شرکت خدماتی در کرج می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید

این خدمات به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

  • حمل و نقل
  • کارهای  آشپزخانه و رستوران
  • چاپ وتکثیر
  • امور بهره برداری از تاسیسات
  • نگهداری و خدمات فضای سبز
  • خدمات عمومی مانند کارهای آبدارخانه
  • تعمیر و نگهداری ساختمان و ماشین آلات

تغییرات در موضوع فعالیت شرکتهای خدماتی

شایان ذکر است  که امکان تغییر و یا انضمام  به موضوع فعالیت شرکت بعد از آن که شرکت به ثبت رسید وجود خواهد داشت و این کار در چارچوب صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده ممکن خواهد بود .

وکیل ثبت شرکتها مجری تخصصی ترین امور ثبت شرکت در کرج

نمونه موضوع فعالیت شرکتهای خدماتی

به انجام  رسانیدن تمامی خدمات عمومی مانند نظافت مکان ها  و گذرگاه های خصوصی و عمومی ،اداری ، خانگی ، بیمارستان ،فراهم نمودن  نیروی مورد نیاز شرکت اعم از نظافت چی ، تلفن چی و نامه رسان ،ارائه خدمات پشتیبانی اداری ودفتری ،ارائه خدمات خانگی ،نگهداری ،میدان  سازی و فضای سبز و امور باغبانی ،انجام تمامی کارهای مربوط به تعمیر و نگهداری ساختمان و ماشین آلات ، اجرا ، سرپرستی و مشاوره و انجام تمامی کارهای  تاسیساتی ، به سازی راه و باند ، آب و فاظلاب ،انجام  تمامی  طرح های های عمرانی مانند  ساختمان سازی اعم از سازه های چوبی ،بتنی و فلزی ،بهره برداری از تاسیسات ساختمان ، کارهای مرتبط به تاسیسات برقی اعم از برق صنعتی و خانگی، طراحی تعمیر و نگهداری موتور خانه های صنعتی نمونه هایی از موضوع فعالیت شرکت های خدماتی می باشند.

نکته : موضوع های شرکت های خدماتی به صورت  کلی به 7 دسته تقسیم بندی می شوند که در این نمونه تنها خلاصه ای از امور  خدماتی بیان شده است ،شایان  ذکر است کارهای  خدماتی مانند چاپ و تبلیغات و  نیروی انسانی و هم چنین حمل و نقل و امور مربوط با آن قبل از ثبت شرکت نیازمند به دریافت جواز از مراجع صلاحیتدار  می باشد .

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ویژگی های شرکت های سهامی عام در کرج

به شرکت که سرمایه آن به سهام تقسیم شده باشد و هر شریک با توجه به مقدار سهامی که خریداری نموده است در شرکت سهامدار و شریک می باشد شرکت سهامی عام گفته می شود. در این مقاله به ویژگی های شرکت سهامی عام در کرج پرداخته می شود

قوانین ثبت شرکت در کرج

برای آن که شرکتی در کرج تأسیس و راه اندازی شود مستلزم قصد و اراده شرکا می باشد و به دریافت اجازه قبلی از مقام های اداری نیازمند نمی باشد.

وظایف مجمع عمومی عادی چیست؟

در این مقاله به وظایف مجمع عمومی عادی پرداخته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

قوانین انتخاب نام شرکت در کرج

انتخاب نمودن اسم شرکت در کرج نیازمند رعایت بعضی اصول است که در این مقاله سعی شده است تا جای ممکن به این موارد اشاره نمود. اسم شرکت می بایست از سه سیلاب تشکیل شده باشد. در این مقاله قوانین انتخاب نام شرکت در کرج را می توانید مطالعه نمایید.

مجمع عمومی موسس چیست؟

به جهت فراهم نمودن شرایط ثبت و ثبت شرکت مجمع عمومی موسس تشکیل می شود که با انتخاب نخستین مدیران و بازرس یا بازرسان شرکت ماموریت آن پایان یافته و شخصیت حقوقی آن به پایان می رسد.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

شرایط بازرسین شرکت سهامی خاص

به وسیله قانون گذار وظیفه های بازرسین شرکت سهامی خاص به عنوان یکی از پایه و اساس اصلی و با اهمیت شرکت های سهامی بسیار گسترده تعریف شده است

ثبت شرکت تضامنی در کرج

برای تشکیل و ثبت شرکت تضامنی در کرج بایستی مواردی به شرح ذیل انجام گردد برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله را بخوانید.

اساسنامه چیست؟

همان گونه که شناسنامه در زندگی یک شخص حقیقی ، به او هویت و اعتبار می بخشد. شخص حقوقی نیز با دارا بودن اساسنامه هویت و اعتبار پیدا می کند. بنابراین شرکت های سهامی عام،و سهامی خاص باید دارای اساسنامه ای باشند.

تعریف پیمانکار در کرج

مطا��ق ماده 7 قانون شرایط عمومی پیمانکار، باید گفت که پیمانکار شخص حقوقی یا حقیقی می باشد که طرف دیگر امضاء کننده ی پیمان است و اجرای موضوع پیمان را با توجه به اسناد و مدارک پیمان بر عهده گرفته است.

ثبت شرکت سهامی عام در کرج

شرکت سهامی عام در کرج شرکتی می باشد که 30درصد از سرمایه آن به وسیله فروش سهام به مردم به غیر از سهامداران شرکت فروخته و فراهم می گردد.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

هم اکنون آنلاین نیستیم . جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟